Od stycznia katalogu seriali serwisu Ipla.tv znajdziemy meksykańską telenowelę „Kiedy się zakocham” (oryg. Cuando me enamoro), emitowaną przed laty w Czwórce. W rolach głównych Silvia Navarro („Nieposkromiona miłość”) i Juan Soler („Królowa serc”) oraz Jessica Coch („Ukryta miłość”), José Ron („Włoska narzeczona”), Rocío Banquells („Dzikie serce”) i René Casados („Burza”.

„Kiedy się zakocham” to dramatyczna historia miłości Renaty i Jeronima, którym na drodze do szczęścia staje podstępne kłamstwo i zdrada. Kiedy Rafael zostaje postrzelony i umiera, jego przyrodni brat Jerónimo poprzysięga sobie go pomścić, odnaleźć winowajcę i zmusić go do zapłaty za popełnioną zbrodnię. Jednocześnie, oczarowany urodą nowo poznanej kobiety o imieniu Renata, pozwala, aby zawładnęło nim jedno z najpiękniejszych uczuć – miłość. Jednak Josefina i Roberta sieją zamęt w jego głowie i wmawiają, że Renata była związana z Rafaelem i jest winna jego śmierci. Jerónimo postanawia rozkochać ją w sobie, poślubić i wywieźć na ranczo, gdzie ukarze ją za zło, jakie wyrządziła Rafaelowi.

[tabs tab1=”Kiedy się zakocham – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


9 KOMENTARZE

  1. Jedna z moich ulubionych telenowel😍 Piękna historia❤️ I dlaczego Tv4 nie wyemituje CME zamiast nudnego i po raz piąty z kolei Nie igraj z aniolem😤

  2. Isabel jeszcze nie wiadomo co zastąpi Esmeraldę w Tv4 dowiemy się tego najprawdopodnie albo 15 lub 16.stycznia 2018r i mam nadzieję że pozytywnie nas zaskoczą. Co do CME to była fajna telenowela jednak Amor Bravio była lepszą telenowelą z Slvią Navarro moim zdaniem.

  3. Cudna tela <3 , ale momentami przynudzała rozbudowanymi wątkami pobocznymi, o czym wszyscy wiemy, dlatego trochę traciła na wartości. Jednak mam sentyment do niej, była taka kolorowa lawendowa ta telenovela, szalona Renata, jej loki i ..rajstopy he he pamiętacie ? Roberta i jej zawsze piękne w kolorze fiolet-lila makijaże CUDO Wspomnienia

  4. Super! Najwidoczniej w serwisie ipli telenowele cieszą się zainteresowaniem skoro co chwilę uatrakcyjniają ofertę. Tylko na razie głównie telenowele z Telvisy, ciekawe czy byłaby szansa na umieszczenie w serwie też „Osaczoną” z Venevision.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.