Zmysłowa Ludwika Paleta na okładce SOHO

Ludwika Paleta zdobi okładkę meksykańskiego czasopisma Soho México. Polka została zaproszona do udziału w sesji z okazji pierwszej roczny istnienia

Ludwika Paleta zdobi okładkę meksykańskiego czasopisma Soho México. Polka została zaproszona do udziału w sesji z okazji pierwszej roczny istnienia tytułu. Choć aktorka prezentuje się bardzo zmysłowo, edytorzy pisma wciąż nazywają ją Maríą Joaquíną, postać z telenoweli “Carrusel”, którą podbiła serca Meksykanów prawie 25 lat temu.

fot. Soho México
fot. Soho México

Ludwika już od kilku lat nie grywa w telenowelach. Wyjątkiem był gościnny udział w pierwszych odcinkach “Otchłani namiętności”. Aktorka spełnia się jako matka 15-letniego Nicolasa i uparcie szuka razem z mężem, Emiliano Salinasem, drugiego dziecka (jej idealna rodzina składałaby się z trzech potomków). A jeśli ktoś chce obejrzeć ją w pracy to musi wybrać się do kina albo do teatru. Aktorka kończy właśnie sezon ze spektaklem “Grito al cielo con todo mi corazón” w reżyserii Loreny Maza. Na scenie towarzyszy jej tylko jedna aktorka, Daniela Schmidt. Poniżej prezentujemy zwiastun sztuki.

[tabs tab1=”Grito al cielo con todo mi corazón – Trailer”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Comments

  1. Obydwie siostry są piękne:-)

  2. piękna jest !

  3. …rocznego Emiliana? Pierwsze słyszę!

  4. Nie ma to jak słowiańska piękność.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.