Za kulisami filmu “Stare grzechy mają długie cienie”

Dwudziestominutowy materiał wideo odsłaniający kulisy hiszpańskiego filmu pt. “Stare grzechy mają długie cienie” w reżyserii Alberta Rodrígueza. Premiera w kinach studyjnych 25 grudnia.

25 grudnia do polskich kin wejdzie hiszpańska produkcja pt. “Stare grzechy mają długie cienie”, ochrzczona kilka dni temu przez publiczność tytułem najlepszego filmu europejskiego. Ten klimatyczny thriller, wyreżyserowany przez Alberto Rodrígueza (“Operacja Expo”), osadzony jest w budzącej się w demokracji Hiszpanii z 1980 roku, zaś jego akcja rozgrywa się w plenerach andaluzyjskiego miasteczka położonego w dolinie rzeki Gwadalkiwir. Dwaj policjanci z Madrytu, Juan i Pedro, przyjeżdżają tam, by rozwikłać sprawę zaginięcia dwóch nastoletnich sióstr. Jak się szybko okazuje, w poprzednich latach inne dziewczyny w podobnym wieku również przepadały bez wieści.

By przybliżyć widzom, zarówno tym przyszłym, jak i tym, którzy już widzieli film “Stare grzechy mają długie cienie” na pokazach przedpremierowych lub festiwalach, jego dystrybutor Aurora Films przygotował materiał wideo odsłaniający kulisy powstania, złożonego z wypowiedzi reżysera oraz aktorów, Javiera Gutiérreza, Raúla Arévalo, Nerei Barros czy Jesúsa Castro.

[tabs tab1=”Stare grzechy mają długie cienie – Za kulisami”]
[tab id=1][jwplayer player=”4″ mediaid=”27065″][/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.