“Zbuntowany anioł” nie traci wigoru

“Zbuntowany anioł” ruszył na podbój Afryki. Perypetie dzielnej Milagros zyskują nowych widzów i zarazem gromadzą rzeszę stałych odbiorców w TV Puls.

Argentyńska telenowela “Zbuntowany anioł” z Natalią Oreiro w roli głównej wciąż zachwyca. Wprawdzie powstała prawie dwadzieścia lat temu i trafiła do widowni z 80 krajów, od Polinezji Francuskiej po Filipiny, niezmiennie przemierza kolejne regiony świata. Pod koniec kwietnia trafiła na antenę francuskojęzycznego kanału Nina TV nadającego w Afryce (zwiastun poniżej). Jednocześnie gości ponownie w telewizji rosyjskiej, czeskiej czy polskiej, gdzie ma już swoją widownię.

Zaledwie po pierwszych dwóch tygodniach emisji w TV Puls o godz. 13:50 telenowela podniosła udziały pasma o 85%. Dwugodzinny seans gromadził w maju przed telewizorami średnio 140 tys. osób (co dało 2,7% udziałów). 8 maja, pierwszego dnia powtórnej emisji, “Zbuntowany anioł” zebrał 154 tys. widzów (2,59% udziałów). Najwyższą oglądalność miał jak dotąd 36. odcinek, wyświetlany w ubiegłą środę 31 maja (201,6 tys. osób, 3,53% udziałów). Słupki wzrastają, a przecież 270-odcinkowa historia Milagros i Iva dopiero nabiera rumieńców…

[tabs tab1=”Nina TV” tab2=”TV Puls”]
[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[/tab]
[/tabs]Comments

 1. Wiecie może dlaczego w 2013r zniknęła Zone Romantica z polskich platform cyfrowych bo kanały, które miały ją zastąpić min Novela Tv od czasów Talizmanu jedzie na samych powtórkach i starociach a Polsat Romans który miał docleowo zastapić Romanticę wyemitował powtórkę “Sos Mi Vida” parę lat temu po czym emituje same polskie gnioty i czy jak myślicie czy jest szansa do wiosny 2018r że Polsat Romans zacznie emitować telenowele latino choćby po 2 w ramówce skoro paradokumenty i inne bzdety może nadawać na głównym Polsacie i Polsat Doku? Bo mogliby na Polsat Romans dać 1 telenowle Televisy a 2 z Telemundo lub Venevision i Globo Tv.

 2. Super telenowela ale trochę się mi znudziła! Wolałabym coś nowego lub powtórki “Za głosem serca” :)

 3. Troche juz sie znudziła. Scenariusz taki sobie . Nie lubię czasami tej Milagros za jej głupie zachowanie.

  Za to atorka bardzo ładna i piosenka też może to przyciąga widzów :)

 4. Już tak jest ,że puls powtarzał wiele razy ,a jest tyle fajnych starych telenowel które można powtórzyć i pewnie też miały by dobrą oglądalność .

 5. Oglądalność mówi sama za siebie. Ludzie lubią tą telenowelę i chętnie do niej wracają. Oby tylko nie skończyło się tak, że Puls będzie ją puszczał na okrągło.

 6. Nie lubie tej Telenoweli Jedyne co jest fajne to piosenka a tak nie ogladam wogule w ogóle. Mogli by Mogliby powtorzyc starsze Telenowele Rosalinda ,Angela ,Cristina ,Cud Milosci .Lub kupic Nowa Telenowele Azteca Cielo Rojo ,La Loba :)

 7. Bardzo głupia telenowela. Jedyne co w niej dobre to piosenka przewodnia.

 8. Ja osobiście ma mam jej już dosyć.

 9. Ta telka jest ponadczasowa! To hit wszechczasów i sentyment do niej na zawsze pozostanie :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.