"Słodka miłość" od 25 listopada w TV Puls | novela.pl

“Słodka miłość” od 25 listopada w TV Puls

novela.pl 2 listopada 2016 37

Carina Zampini (“Dziki księżyc”) powraca po latach na polskie ekrany w premierowej telenoweli “Słodka miłość”. Emisja od 25 listopada w TV Puls

“Słodka miłość” od 25 listopada w TV Puls

Niezwykle popularna argentyńska telenowela pt. “Słodka miłość” (oryg. Dulce amor) zadebiutuje w polskiej telewizji. Miłosne rozterki zamożnych sióstr Bandi, właścicielek fabryki słodyczy, oraz przystojnych miłośników szybkiej jazdy, przypadkiem pracujących jako szoferów, będzie można śledzić w TV Puls codziennie od 25 listopada o godz. 11:00.

“Słodka miłość” jest jednym z największych sukcesów Enrique “Quique” Estevaneza, argentyńskiego producenta telewizyjnego, specjalizującego się w formacie telenowel z gatunku “rosa”, przedstawiających miłosny wzloty i upadkach fikcyjnych par. Była emitowana z powodzeniem w Argentynie przez szesnaście tygodni w paśmie prime-time kanału Telefe, ze średnim wynikiem oglądalności przekraczającym 20 punktów ratingowych. Sukces produkcji przekroczył także granice kraju. Formatem telenoweli zainteresowały się telewizje z Chile, Kolumbii i Meksyku, które wyprodukowały własne adaptacje.

Polscy widzowie zobaczą oryginalną wersję, ze znaną obsadą. W rolach głównych m.in. Carina Zampini (“Dziki księżyc”), Sebastián Estevanez (“Na straży miłości”), Juan Darthés (“Droga do miłości”), Calu Rivero (film “Egzamin z morderstwa”) i Segundo Cernadas (“Odmienić los”).

Polub już teraz fanpage telenoweli: @slodkamiloscTVPuls

37 komentarzy »

  1. Jadwiga 27 lutego 2017 o 13:23 - Reply

    Dlaczego przerwano ten nowele slodka miłość bez uprzednie to już idzie mi na nerwy co wy z ludzi robicie jak tak dalej będzie to oglądalność spadnie niestety

Komentarze »


X