Jak podaje magazyn SAT Kurier, od 5 marca na antenie TVN7 zagości telenowela „Teresa”. Sama stacja potwierdziła emisję na swoim Facebooku. Jest to produkcja meksykańskiej Televisy z lat 2010/2011. W rolach głównych występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Aarón Díaz i Cynthia Klitbo. Temat przewodni „Esa hembra es mala” wykonuje Gloria Trevi.

„Teresa” to historia kobiety młodej, pięknej, ale bardzo ambitnej, która nie waha się posłużyć kłamstwem i zdradą, byle tylko osiągnąć swój cel. Tytułowa bohaterka wyrzeka się własnej rodziny i igra z uczuciami bliskich jej osób. Nawet nie przypuszcza, że prędzej, czy później, samo życie wystawi jej za wszystko rachunek.

Emisja w TVN7 od 5 marca, pon-pt o godz. 15.00.


16 KOMENTARZE

  1. Jak dla mnie to kopia Ceny Marzeń.Bohaterka podobna jest do Rubi fabuła też,nawet ściągneli Hectora czyli Sebastiana Rulli narazie wszystko wskazuje że to będzie kopia Rubi.Ciekawe co z tego będzie

  2. Fajnie, że będzie Teresa w tvn7. Będe musiał zrezygnować z dodatkowych zajęć z języka Polskiego by ją obejrzeć :)) Ale czego się nie robi dla telenowel :)

  3. Najwspanialsza telenowela wreszcie zagości w Polsce. Wreszcie coś naprawdę godnego uwagi po tylu porażkach ostatnio. I wreszcie moja Angelique wraca na polskie ekrany i to pod postacią Teresy. Lepiej być nie mogło. Jestem mega happy!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.