El Elegido

Jak daleko się posuniesz, żeby zdobyć władzę? Biuro pięciu adwokatów pierwszej klasy i pięcioro kandydatów na stanowisko jednego z nich, gotowych

Jak daleko się posuniesz, żeby zdobyć władzę? Biuro pięciu adwokatów pierwszej klasy i pięcioro kandydatów na stanowisko jednego z nich, gotowych na wszystko. Mężczyzna, faworyt, który nieświadomie wpada w pułapkę, która odmieni jego los. Kobieta, ofiara niesprawiedliwości, która przeciwstawia się okrutnemu systemowi. Ich drogi splatają się i popychają do miłości. Ta z kolei sprowadza na nich cierpienie i przez są przez nią prześladowani i atakowani. Tylko uczucie dodaje im siły i jednoczy w niesłusznej walce o jeden cel: o prawdę.

Gorson Gecko z filmu „Wall Street” znany jest ze swojego motta „chciwość jest dobra”. To, choć z pozoru kontrowersyjne zdanie, wcale nie odbiega od rzeczywistości, albowiem wszystko, co postrzegamy za wady, jak ambicja, nieumiarkowanie, gniew czy narcyzm, jest idealnym składnikiem na sukces, a indywidualizm i egoizm sprawdzają się znakomicie jako kryteria prawdy.

Żyjąc w świecie sprzeczności, w którym nędza, brak solidarności i nieuczciwa rywalizacja stają się codziennością, zaczynamy wierzyć, że grzech ciągnie za sobą pozytywne konsekwencje i nie można osiągnąć sukcesu nie wykorzystując danych nam szans i przejmując się wyrzutami sumienia.

Andrés, przesączony ambicją i pychą adwokat, po wygranej sprawie otrzymuje w prezencie lot do Hiszpanii, który odmieni jego życie. Właśnie tam rozpocznie się dla niego ostra rywalizacja o to, by o by zostać „wybranym” i pozna Marianę, idealistkę, która oczaruje go swoim urokiem, i która także stanie się jego rywalką.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Argentyna, 2011
LICZBA ODCINKÓW: 154 (Telefé)

SCENARIUSZ: Adriana Lorenzón, Gustavo Belatti
REŻYSERIA: Negro Luna
PRODUCENT: Pablo Echarri, Martín Seefeld

OBSADA: Pablo Echarri (Andrés Bilbao), Paola Krum (Mariana Estévez), Leticia Brédice (Verónica San Martín), Lito Cruz (Oscar Nevares Sosa), Leonor Manso (María Bilbao), Patricio Contreras (Alfredo Bilbao), Mónica Antonópulos (Greta Sáenz Valiente), Martín Seefeld (Santiago Mercado), Jorge Suárez (Roberto Planes), María Carámbula (Lucía Giuliani), Luciano Cáceres (David Nevares Sosa), Lucrecia Capello (Silvia Escalada Blanco), Ludovico Di Santo (Octavio Linares Calvo), Calu Rivero (Érica Martínez), Emilio Bardi (Alejandro Bilbao), Paloma Contreras (Mariela Bilbao), Paula Kohan (Giovana “Gigí” Gilardoni), María Dupláa (Jimena Estévez), Maite Lanata (Alma Bilbao), Daniel Fanego (Arturo Logroñeses) i inni

TEMAT PRZEWODNI: La fábrica de tangos – Sólo hay una ley

[/tab]

[tab id=3][vimeo id=”36154411″ width=”600″ height=”350″][/tab]

[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.