Czy bohaterowie telenowel oglądają telenowele? Tak, zwłaszcza jeśli są pannami, tęskniącymi do wielkich miłości, wystawionych na wszelkie przeciwności losu. Taka właśnie jest Lichita, tytułowa postać z nowej produkcji Rosy Ocampo. Podczas prezentacji nowej ramówki amerykańska stacja Univision zdradziła kilka szczegółów dotyczących „Antes muerta que Lichita”.

Univision pracuje nad realizacją kolejnej „web telenoweli” pt. „Corazón enamorado”, będącej zarazem ich satyrą. Jak informuje producent, jej fragmenty mają być emitowane w trakcie „Antes muerta…”, jako część scenariusza – bohaterowie telenoweli będą oglądać ją na ekranach swoich tabletów. Jednocześnie telenowela będzie dostępna w całości jako osobny tytuł na stronie uVideos.com

Już teraz można zobaczyć skondensowany zwiastun „Corazón enamorado” z udziałem Maite Perroni i Aratha de la Torre, protagonistów „Antes muerta que Lichita”.

[tabs tab1=”Corazón enamorado – Zwiastun”]
[tab id=1][/tab]
[/tabs]


7 KOMENTARZE

  1. Ciekaw jestem czy będziemy mogli w Polsce obejrzeć tą telenowelę „Antes muerta que Lichita”. Ostatnie telenowele Maite niestety nie trafiły do Polski, a szkoda…

  2. Ale zwiastun dotyczy Corazon Enamorado czyli parodi telenoweli którą będą oglądać bohaterowie Antes muerta que Lichita, czyli będą oglądać na ekranach siebie samych, dwie telenowele w jednej, ciekawe jak to wyjdzie?

  3. Zapowiada się kolejna super telenowela z Maite Perroni.Tylko szkoda że beńdziemy musieli czekać na nią aż do początku października.

    • Jeszcze nie wiadomo czy ta tela będzie super. Nie wszystkie telenowele, w których gra Maite muszą od razu być fajne. Np. takie „Cachito del cielo” sukcesem nie było…

  4. Oczywiscie ona nie bedzie taka przez cala telke, tylko na poczatku taka bedzie a potem przejdzie przemiane i bedzie piekna.

  5. Ta telka bedzie lekko podobna do Betty la Fea. Bardzo sie bo w koncu to bedzie historia originalna! A nie remake! No ale emisja dopiero kolo pazdziernika! Mialo byc na sierpien ale przedluza Amores con trampa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.