Zapowiedzi serialowe Telemundo

Amerykańska stacja Telemundo dokonała prezentacji pozycji ramówkowych na sezon 2015/2016. Zapowiedziano produkcję ośmiu seriali i telenowel oraz trzech miniseriali. Najwięcej

Amerykańska stacja Telemundo dokonała prezentacji pozycji ramówkowych na sezon 2015/2016. Zapowiedziano produkcję ośmiu seriali i telenowel oraz trzech miniseriali. Najwięcej uwagi poświęcono “ekskluzywnym gwiazdom” kanału Aracely Arámbuli, która wywiązała się dotąd z dwóch projektów, oraz Lucero, zwerbowanej rok temu do prowadzenia programu “Yo soy el artista”. Obie aktorki mają już zapewnione główne role w nowych telenowelach. Zagrają odpowiednio w “Donii Bárbarze”, kolejnej telewizyjnej adaptacji powieści Romulo Gallegosa, oraz “La indomable”, opartej na oryginalnym pomyśle.

Prezes stacji Luis Silberwasser potwierdził trwające od jakiegoś czasu przygotowania do drugiego sezonu “Señora Acero”, z Blancą Soto w roli głównej. Niespodzianką okazała się natomiast obietnica, iż trzeci sezon hitowej produkcji “El señor de los cielos” nie będzie ostatnim! W szeregach Telemundo powitano meksykańską aktorkę i piosenkarkę Angelikę Vale, która poprowadzi autorski program pt. “La sorpresa de tu vida”. Stacja dała jej także zielone światło do produkcji serialu “La fan”, nad którym pracuje już od ośmiu lat.

Poniżej prezentujemy listę przewidzianych seriali oraz ich krótkie opisy.

“La querida del Centauro” (tłum. Ukochana Centaura) to pełna akcji telenowela, opowiadająca losy Yolandy, kochającej matki, gotowej na wszystko z miłości dla córki. Jej odwaga i matczyna miłość zostaną wystawione na próbę, gdy zostanie wykorzystana jako przynęta do schwytania niebezpiecznego dilera narkotyków w Meksyku. W rolę Yolandy prawdopodobnie wcieli się Polka Ludwika Paleta.

“La indomable” (tłum. Nieposkromiona) to historia kobiety, która próbuje odbudować swoją rodzinę i własne życie, wspierana przez nową miłość. Nie straszne są jej nowe wyzwania, jakie zgotuje jej los, ani niesprawiedliwości, których stanie się ofiarą. Albowiem najważniejszą walkę, jaką przyjdzie jej stoczyć, stoczy z własnym ja i swoimi uprzedzeniami.

“Doña Bárbara” to historia kobiety fatalnej, o której krążą legendy. Słynie nie tylko z niepowtarzalnej urody, ale także silnego charakteru.

“Bajo el mismo cielo” (tłum. Pod tym samym niebem) to inspirowana powieścią Rogera L. Simona opowieść o ojcu, który wyrusza do Stanów Zjednoczonych w poszukiwaniu lepszej przyszłości dla swoich dzieci. W rolach głównych wystąpią Gabriel Porras i María Elisa Camargo.

“¿Quién es quién?” (tłum. Kto jest kim?) – remake telenoweli “Amor descarado” – łączy elementy komedii i romansu. Bohaterami tej telenoweli są bracia bliźniacy, rozdzieleni po narodzinach, którym dane jest spotkać się ponownie wiele lat później. Przewrotny los sprawia, że dochodzi do zamiany miejsc między bliźniakami, która stawia ich w obliczu niespodziewanych, i często zabawnych, sytuacji.

“Celia” to serial inspirowany życiem cenionej kubańskiej artystki, Celii Cruz. Urodzona w trakcie kubańskiej rewolucji, młoda dziewczyna zasłynęła dzięki niepowtarzalnej barwie głosu. Nabierająca rozmachu sława uczyniła z prostej, nieśmiałej Celii gwiazdę międzynarodowego formatu, która miała u swoich stóp cały świat. Dzięki niej salsa stała się najpopularniejszym latynoskim gatunkiem muzycznym, a ona sama stała się przykładem człowieka, który mimo przeciwności losu, z honorem pokazała światu, że nie ma niespełnionych marzeń.

[tabs tab1=”Celia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Comments

  1. Ale sztuczny biust Aracely Arámbuli na tym zdjęciu! ;D A jeśli chodzi o telenowele to najbardziej czekam na La querida del Centauro z Ludwiką Paletą .

  2. Doña Bárbara??? Przecież to już było, czy Telemundo zamierza odnawiać teraz swoje hity, było już En Otra Piel (remake El Cuerpo del Deseo) i Tierra de Reyes (nowa wersja Pasion de Gavilanes), już lepiej jakby zrobili swoją wersję Avenida Brasil, podobno świetna historia a nie lubię Globo, a dzięki Telemundo zobaczyłbym tą historię, jak w przypadku El Clon

  3. Super ciekawe kto ostatecznie :-)zagra w tych produkcjach.Ludwika w barwach TM no proszę:-)Prosimy więcej Telemundo od września najpierw La Patronę.

  4. Super się zapowiada.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.