“Antes muerta que Lichita” z myślą o najmłodszych

We wtorek miała miejsce oficjalna prezentacja telenoweli “Antes muerta que Lichita” meksykańskiej producentki Rosy Ocampo (“Ja, ona i Eva”). Inaczej

We wtorek miała miejsce oficjalna prezentacja telenoweli “Antes muerta que Lichita” meksykańskiej producentki Rosy Ocampo (“Ja, ona i Eva”). Inaczej niż zwykle, bo bez fety i muzycznych występów, wpuszczono reporterów na plan zdjęciowy, gdzie aktorzy i ekipa produkcyjna pracują od wczesnych godzin porannych do późnego wieczora. Jej protagoniści, Maite Perroni i Arath de la Torre, przedstawili swoje role w teatralny sposób (co można zobaczyć na nagraniu wideo zamieszczonym pod artykułem), zaś pozostali aktorzy – wśród nich Ingrid Martz, Chantal Andere, Sherlyn, Mónica Ayos, Vanessa Díaz, Eduardo Santamarina, Roberto Blandón – opowiadali o swoich postaciach w rozmowach w cztery oczy.

Rosy Ocampo po raz kolejny wyjaśniała zasadniczą różnicę między stworzoną przez nią postacią Lichity, a słynną brzydulą Betty. “Historia tej drugiej dotyczyła przede wszystkim przemiany fizycznej. Ona chciała być piękna, popularna i znaleźć swojego księcia. Z Lichitą jest inaczej – jest niezauważalna i wykorzystywana wszelaki sposób. Po trzech tygodniach emisji zmienia się, zaczyna wychodzić z ukrycia, a wygląd jest ostatnim, na czym jej zależy” – podkreśliła producentka.

Telenowela jest reklamowana jako pierwsza telenowela Televisy kręcona w formacie 4K. Jednakże, jest inna nowość, która zostanie dostrzeżona przez widzów znacznie łatwiej niż wysoka jakość nagrania. Na zakończenie każdego odcinka na ekranie będą pojawiać się animowani bohaterowie popularnej w latach 70. hiszpańskiej dobranocki “La familia Telerín”, która zaganiała także meksykańskie dzieci do snu. “Wprowadzenie postaci do telenoweli było dla nas wyzwaniem i wielką odpowiedzialnością. Kochają je wszystkie meksykańskie rodziny. Stworzyliśmy nowe historyjki, zachowując ich esencję, by publiczność bawiła się przy nich tak dobrze jak kiedyś” – wyjaśniała Ocampo. Pomysł na implementację dobranocki w telenoweli familijnej wydaje się trafiony, zwłaszcza iż podobieństwo wizualne Lichity, bohaterki kreowanej przez Perroni, do Cleo, jednej z sześciorga rodzeństwa rodziny Telerínów, jest bardzo duże.

[tabs tab1=”Antes muerta que Lichita – Prezentacja” tab2=”La familia Telerín – Czerwony Kapturek”]
[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[/tab]
[/tabs]Comments

  1. Chwała Rosy że jako jedyna wśród remaków Ona kręci oryginał.

  2. miałam nie oglądać ale postać Aratha mi się spodobała więc może może…

  3. Super Telenowela :)

  4. Jakoś nie ciągnie mnie do tej telenoweli.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.