Telefé odsłoniło karty – zwiastuny “Entre caníbales” i “La leona”

Podczas wielkiej fiesty z okazji 25-lecia istnienia argentyńskiej stacji Telefé zaprezentowane zostały dwie mocne pozycje serialowe na 2015 rok. Reżyserem

Podczas wielkiej fiesty z okazji 25-lecia istnienia argentyńskiej stacji Telefé zaprezentowane zostały dwie mocne pozycje serialowe na 2015 rok. Reżyserem pierwszej jest zdobywca Oscara Juan José Campanella, nosi tytuł “Entre caníbales”, a główne role grają Natalia Oreiro, Benjamín Vicuña i Joaquín Furriel. Druga jest prezentem dla fanów wyczekujących na powrót duetu Nancy Dupláa i Pablo Echarri, którzy piętnaście lat temu zakochali się na planie telenoweli i dzisiaj są szczęśliwym małżeństwem z dwójką dzieci. A jej tytuł to “La leona”.

“Entre caníbales” to trudna historia Ariany (Oreiro), ofiary gwałtu dokonanego przez czwórkę łotrów, która po wielu latach rozpoznaje ich twarze pośród postawionych wysoko urzędników państwowych. Jeden z nich (Furriel) ubiega się o stanowisko prezydenta Argentny. Adriana zaprzyjaźni się z jego sekretarzem (Vicuña) i wciągnie go do swojej gry w sprawiedliwość. Premiera serialu zaplanowana jest na maj. Jego obsadę uzupełniają Natalia Lobo, Marcelo Melingo, Eduardo Blanco i Santiago Ramundo.

“La leona” to całkiem bliska rzeczywistości opowieść o kobiecie i mężczyźnie z różnych środowisk, szukających różnych rzeczy, których połączy uczucie. Akcja serialu rozgrywa się w upadającej fabryce tkanin. Dupláa wcieli się w postać jej pracownicy i niczym lwica będzie dochodzić przed zarządem praw swoich oraz kolegów i koleżanek. Echarri zagra jednego z właścicieli fabryki, spragnionego zemsty za niezagojone rany z przeszłości. Na ekranie pojawią się także Mónica Antonópulos, Patricia Palmer, Peter Lanzani, Marco Antonio Caponi, Dolores Fonzi i Selva Alemán. Pisaniem scenariusza zajęli się Pablo Lago i Susana Cardozo. Jej producentem jest firma El Árbol (założona pięć lat temu przez Pabla Echarri) oraz Telefé.

[tabs tab1=”Entre caníbales – Zwiastun” tab2=”La leona – Zwiastun” tab3=”Natalia Oreiro”]
[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[/tab]
[tab id=3]
[/tab]
[/tabs]Comments

  1. Morze na tvn fabuła ?

  2. Joana
    najlepiej z Polskimi napisami

  3. Nieźle się zapowiada. Obie produkcje są interesujące. Mam nadzieję że dadzą to na youtube albo gdzieś w necie, żeby można było oglądać.

  4. A kiedy premiera Entre Canibales?

    1. Odpowiedź znajduje się w treści notki.

  5. Brzmi kuszącą ale niestety żadna z polskich stacji ich nie kupi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.