Susana González w nowej roli i z przesłaniem

Aktorka Susana González, którą do wczoraj mogliśmy oglądać w “Zakazanym uczuciu”, już pracuje na planie kolejnej telenoweli. Nicandro Díaz znalazł dla

Aktorka Susana González, którą do wczoraj mogliśmy oglądać w “Zakazanym uczuciu”, już pracuje na planie kolejnej telenoweli. Nicandro Díaz znalazł dla niej miejsce w obsadzie “Amores verdaderos” i powierzył postać Beatriz, siostry Francisco (Sebastián Rulli).

Beatriz pochodzi z rozbitej rodziny, co odznaczyło piętno na jej osobowości. Jako dorosła kobieta próbuje szukać szczęścia u boku mężczyzny, z którym zachodzi w ciąże. Niestety jej związek nie jest udany. Gdy pada ofiarą agresji męża, postanawia uciec od przemocy i poniżenia. Dochodzi do rozpadu jej rodziny i tym samym historia zatacza koło. “Jest coś, co chcę przekazać poprzez tę postać i dotyczy zjawiska orkaślengo wyobcowaniem rodziców. Często, gdy rodzice rozstają się, próbują wyprać mózg swojemu dziecku oczerniając się wzajemnie. Chcę, żeby widzowie byli świadomi powagi problemu i istnienia syndromu, który choć wydaje się mało znany, wyrządza ogromne szkody przede wszystkim dziecku” – opowiada z zaangażowaniem aktorka.

Susana wciąż bardzo ciepło wspomina swoją ostatnią rolę, Cynthii. Jak się okazuje postać zimnej i nieczułej siostry Rogelio, jaką kreowała przez ostatnie miesiące, wzbudzała w widzach pozytywne emocje. “Ludzie podchodzili do mnie i chcieli mnie przytulać. Mówili: “biedaczka, brakuje jej miłości”. To była znakomita rola i świetnie się przy niej bawiłam” – wspomina z uśmiechem.Comments

 1. susana to aktorka z prawdziwego zdarzenia, najbardziej podobala mi sie w “sidla namietnosci”, byla boska

 2. Wszystko w czym ostatnio grała, już było emitowane w Polsce. Amores verdaderos nie ma jeszcze emisji w Meksyku, tym bardziej w Polsce.

  1. Przepraszam, ale nie wszystko. “Los Exitoros Perez” w którym ona grała nie zostało wyemitowane w naszym kraju.

 3. Angela o co ci wogóle chodzi?? Może akurat ktoś wie w jakiej telenoweli jeszcze zagra…:D

 4. werka skad mamy to wiedziec słońce ? :D WEZ SIĘ OGAR :D

 5. Uwielbiam Susane Gonzales. Jako postać Chinti bardzo przypadła mi do gustu..:D Wie ktoś może w jakiej jeszcze telenoweli zagra która będzie w Polsce na tv4 ?

 6. Tak macie rację, Cynthię zagrała po mistrzowsku.Jednak ja ją wolę jako protkę.

 7. To bardzo dobra aktorka jako
  cynthia była super uważam że jest lepszą aktorką od any brendy .Ona jest super.

 8. jak ja kocham Susy Gonzalez rewelacyjna aktorka uwielbiam ja w LQNPA ;)

 9. Ja sosobiście niemogę się doczekać nowej roli Susana González w tej telenoweli ponieważ super zagrała w “la gue no padia amor” . Opucz tego mam nadzieje że aktorka ujawni nam jeszcze więcej umiejętności aktorskich.

 10. cynthia w jej wykonaniu byla super razem z brunem byli motorem napedawym telci ja nie ogladam duzo odcinkow ale koncowe z suzana bardzo przypadly mi do gustu

 11. lubię susy,szkoda że nie gra już protagonistek,rzeczywiście podłą cynthię zagrała super

 12. Tak Susy była świetna. Ale w końcu to już marka i myślę że wspaniale sobie poradzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.