Aktorka Susana González, którą do wczoraj mogliśmy oglądać w “Zakazanym uczuciu”, już pracuje na planie kolejnej telenoweli. Nicandro Díaz znalazł dla niej miejsce w obsadzie “Amores verdaderos” i powierzył postać Beatriz, siostry Francisco (Sebastián Rulli).

Beatriz pochodzi z rozbitej rodziny, co odznaczyło piętno na jej osobowości. Jako dorosła kobieta próbuje szukać szczęścia u boku mężczyzny, z którym zachodzi w ciąże. Niestety jej związek nie jest udany. Gdy pada ofiarą agresji męża, postanawia uciec od przemocy i poniżenia. Dochodzi do rozpadu jej rodziny i tym samym historia zatacza koło. “Jest coś, co chcę przekazać poprzez tę postać i dotyczy zjawiska orkaślengo wyobcowaniem rodziców. Często, gdy rodzice rozstają się, próbują wyprać mózg swojemu dziecku oczerniając się wzajemnie. Chcę, żeby widzowie byli świadomi powagi problemu i istnienia syndromu, który choć wydaje się mało znany, wyrządza ogromne szkody przede wszystkim dziecku” – opowiada z zaangażowaniem aktorka.

Susana wciąż bardzo ciepło wspomina swoją ostatnią rolę, Cynthii. Jak się okazuje postać zimnej i nieczułej siostry Rogelio, jaką kreowała przez ostatnie miesiące, wzbudzała w widzach pozytywne emocje. “Ludzie podchodzili do mnie i chcieli mnie przytulać. Mówili: “biedaczka, brakuje jej miłości”. To była znakomita rola i świetnie się przy niej bawiłam” – wspomina z uśmiechem.


13 KOMENTARZE

  1. Wszystko w czym ostatnio grała, już było emitowane w Polsce. Amores verdaderos nie ma jeszcze emisji w Meksyku, tym bardziej w Polsce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.