“Sueño de amor”, pierwszy oryginalny projekt Televisy tego roku

Cristian de la Fuente i Betty Monroe protagonistami, opartej na oryginalnym scenariuszu, meksykańskiej telenoweli Juana Osorio pt. “Sueño de amor”.

Pośród niezgrabnych remaków klasycznych historii i formatów nabytych od zagranicznych producentów, w portfolio tegorocznych produkcji Televisy znalazła się pierwsza oryginalna historia. Telenowela “Sueño de amor” firmowana nazwiskiem Juana Osorio, jej producenta, zadebiutowała 22 lutego w Meksyku. W rolach głównych Cristian de la Fuente (“Nieposkromiona miłość”) i, po raz pierwszy w studio San Ángel, Betty Monroe (“Miłość inna niż mówią”).

Bohaterką historii jest Esperanza Guerrero (grana przez Monroe), nauczycielka, która po 20 latach spotyka ponownie swoją pierwszą miłość, Ricarda Alegríę (de la Fuente), pracownika Interpolu. Obojgu nie powiodło się w życiu prywatnym. Ona została porzucona przez męża, Ernesta (Julián Gil), który teraz próbuje wykorzystać ich córkę, żeby zdobyć jej przebaczenie. On ma na utrzymaniu żonę Tracy (Sabine Moussier), która wcale go nie kocha, i dwójkę dzieci.

Muzycznym tematem przewodnim wybrano utwór “Mi verdad” śpiewany przez grupę Mana i Shakirę. W obsadzie, oprócz wyżej wymienionych, znaleźli się także Renata Notni, Santiago Ramundo, Polo Morín i Carmen Salinas.Comments

 1. Jakie były u nas telenowele podzielone na etapy?

 2. Telenowela wydaje się być ciekawa

 3. Fajnie że jakaś nowa historia, choć ja nic nie mam do remaków jak są świetne tj. Za głosem serca. Mam nadzieję że od września stacje zakupią najnowsze telenowele televisy np Pasion y poder, Simplemente Maria czy Corazon que miente. Czekam z niecierpliwością:)

  1. ja również oraz na a que no me dejas

   1. Na tą też, to wyjątkowa telenowela ma 2 sezony

    1. Nie dwa sezony, tylko dwa etapy, a to częsty zabieg w telenowelach. Jedyna różnica jest taka, że każdy etap ma inną parę protów. Sezonowość serialu jest wtedy kiedy jest przerwa między pierwszą a drugą częścią- a tego w AQNMD nie było.

 4. Boze zas ta stara plotkara Carmen Salinas :(

 5. No no :) Zapowiada się bardzo ciekawa telenowela..

 6. Piosenka rzeczywiście świetna. ? Telenowela również. Oryginalna i bardziej życiowa. Betty daje radę.

 7. Świetna jest piosenka przewodnia,a telenowela wydaję się być ciekawa i jest oryginalna a to rzadkość!:-)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.