Pośród niezgrabnych remaków klasycznych historii i formatów nabytych od zagranicznych producentów, w portfolio tegorocznych produkcji Televisy znalazła się pierwsza oryginalna historia. Telenowela „Sueño de amor” firmowana nazwiskiem Juana Osorio, jej producenta, zadebiutowała 22 lutego w Meksyku. W rolach głównych Cristian de la Fuente („Nieposkromiona miłość”) i, po raz pierwszy w studio San Ángel, Betty Monroe („Miłość inna niż mówią”).

Bohaterką historii jest Esperanza Guerrero (grana przez Monroe), nauczycielka, która po 20 latach spotyka ponownie swoją pierwszą miłość, Ricarda Alegríę (de la Fuente), pracownika Interpolu. Obojgu nie powiodło się w życiu prywatnym. Ona została porzucona przez męża, Ernesta (Julián Gil), który teraz próbuje wykorzystać ich córkę, żeby zdobyć jej przebaczenie. On ma na utrzymaniu żonę Tracy (Sabine Moussier), która wcale go nie kocha, i dwójkę dzieci.

Muzycznym tematem przewodnim wybrano utwór „Mi verdad” śpiewany przez grupę Mana i Shakirę. W obsadzie, oprócz wyżej wymienionych, znaleźli się także Renata Notni, Santiago Ramundo, Polo Morín i Carmen Salinas.


10 KOMENTARZE

  1. Fajnie że jakaś nowa historia, choć ja nic nie mam do remaków jak są świetne tj. Za głosem serca. Mam nadzieję że od września stacje zakupią najnowsze telenowele televisy np Pasion y poder, Simplemente Maria czy Corazon que miente. Czekam z niecierpliwością:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.