19. Festiwal w Maladze: “Toro” z Mario Casasem filmem otwarcia

Nagrodzony Goyą reżyser Kike Maíllo zaprezentuje na Festiwalu w Maladze swój drugi film pt. “Toro”. W rolach głównych Mario Casas i Luis Tosar.

Tegoroczną 19. edycję Festiwalu Kina Hiszpańskiego w Maladze otworzy, prezentowany poza konkursem, film Kike Maílla pt. “Toro”. Główne role grają w nim Mario Casas, Luis Tosar i José Sacristián. Zdjęcia powstały w dwóch zupełnie różnych od siebie regionach Hiszpanii, słonecznej Andaluzji i deszczowej Galisji.

“Toro” jest drugim pełnometrażowym filmem w karierze Kike. Jego pierwsze dzieło pt. “Eva” przyniosło mu w 2012 roku Goyę dla najlepszego debiutującego reżysera. To pełen akcji thriller rozgrywający się na przestrzeni 48 godzin. Po pięciu latach rozłąki dwaj bracia spotykają się ponownie. Jeden z nich przebywał w zakładzie karnym. Drugi okradł niebezpiecznego pasera i teraz ucieka razem ze swoją córką Dianą. W trakcie zaciekłej podróży przez sielską i dziką Andaluzję rozdrapują się stare rany. Dwaj bracia zostają zmuszeni do znalezienia wspólnego języka, jeśli chcą uratować własną skórę.

[tabs tab1=”Toro – Zwiastun (hiszp.)”]
[tab id=1][jwplayer player=”4″ mediaid=”28901″][/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.