Spoty promocyjne “Entre caníbales”

Zapowiadana na maj premiera “Entre caníbales”, argentyńskiego serialu w reżyserii Juana José Campanelli z Natalią Oreiro, Benjamínem Vicuñą i Joaquínem

Zapowiadana na maj premiera “Entre caníbales”, argentyńskiego serialu w reżyserii Juana José Campanelli z Natalią Oreiro, Benjamínem Vicuñą i Joaquínem Furrielem w rolach głównych, coraz częściej daje o sobie znać w ramówce stacji Telefé, która rozpoczęła emisję spotów promocyjnych. Trwające 30 sekund zwiastuny przybliżają sylwetki czołowych bohaterów, ich myśli i wspomnienia. Do zobaczenia tuż poniżej.

“Entre caníbales” to historia Ariany (Oreiro), ofiary gwałtu dokonanego przez czwórkę łotrów, która po wielu latach rozpoznaje ich twarze pośród postawionych wysoko urzędników państwowych. Jeden z nich (Furriel) ubiega się o stanowisko prezydenta Argentny. Adriana zaprzyjaźni się z jego sekretarzem (Vicuña) i wciągnie go do swojej gry w sprawiedliwość.

[tabs tab1=”Zwiastun nr 1″ tab2=”Zwiastun nr 2″ tab3=”Zwiastun nr 3″ tab4=”Zwiastun nr 4″ tab5=”Zwiastun nr 5″]
[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[/tab]
[tab id=3]
[/tab]
[tab id=4]
[/tab]
[tab id=5]
[/tab]
[/tabs]Comments

  1. novelo.pl dlaczego na tej stronie nic się nie dzieje? Dodajecie artykuły raz na dwa tygodnie albo rzadziej i to zwykle o filmach. Naprawdę nic się nie dzieje w świecie latino???

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.