Jedna z najsłynniejszych opowieści o miłości „La mentira” znana w Polsce pod tytułem „Kłamstwo i miłość” doczeka się w tym roku aż dwóch nowych wersji. Pierwszą z nich przygotowuje meksykańska Televisa, z Silvią Navarro, byłą gwiazdą konkurencyjnej stacji TV Azteca, która zadomowiła się już w nowej wytwórni i międzynarodowym „galanem”, Juanem Soler, dobrze pamiętanym polskim widzom z roli w „Angeli”.

Silvia o swojej roli: Sądzę, że ta historia ma wiele odcieni; jest to historia o miłości, ale także opowieść o intrydze.

Oprócz interesująco zawiązanej akcji, pięknych kobiet i przystojnych mężczyzn widzowie będą mogli podziwiać wspaniałe widoki prowincji meksykańskiej. Premiera w lipcu.

Brazylijska telewizja SBT również przygotowuje swoja wersję tej, jak się okazuje uniwersalnej fabuły. Premiera w Brazylii w październiku 2010 roku.

To nie jedyna historia z Meksyku, która spodobała się w Brazylii. Stacja Record już szykuje nową wersję tak popularnej u nas meksykańskiej telenoweli „Nie igraj z aniołem!”. W chwili obecnej protagoniści nie są jeszcze znani. Jednak już wkrótce przekonamy się czy stacji uda się zastąpić czarującego Williama Levy’ego i słodką Maite Perroni. Premiera planowana na jest na sierpień br.


3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.