Litzy, piękna piosenkarka i aktorka, znana w Polsce ze wzruszającej telenoweli Telemundo „Po prostu miłość” w ostatnich latach nie może niestety pochwalić się żadnymi sukcesami.

Swoją karierę artystyczną rozpoczynała w meksykańskiej Televisie, grając w telenowelach młodzieżowych. Początki nie były jednak łatwe. Krytycy bezlitośnie wytykali jej braki warsztatowe. Po tych doświadczeniach aktorka przeniosła się do konkurencyjnej wytwórni Argos i był to strzał w dziesiątkę. Nagrała telenowelę „Daniela”, która okazała się sukcesem. Kolejna telenowelą w karierze Litzy była „Po prostu miłość”, produkcja Telemundo, kręcona w Argentynie, która odniosła olbrzymi sukces na całym świecie. I wydawałoby się, że teraz już kariera Litzy powinna mieć tylko zwyżkową formę, jednak tak się nie stało. Litzy przeniosła się do wenezuelskiej wytwórni Venevision, podpisała kontrakt, jednak telenowela z jej udziałem nigdy nie powstała. Niestety również jej piosenki nie odnosiły spodziewanych sukcesów.

W ubiegłym roku Litzy postanowiła wrócić do grania, zdecydowała się na rolę w telenoweli Venevision kręconej w Miami – Pecadora u boku śpiewającego aktora Eduardo Capetillo, znanego u nas z roli w „Kamili” . Telenowela jednak okazała się fiaskiem. Kolejną szansę Litzy dała meksykańska stacja TV Azteca powierzając rolę u boku innego śpiewającego aktora, Yahira. Litzy zmieniła swój spokojny image na bardziej drapieżny, jednak i to nie pomogło, a telenowela poniosła porażkę. „Quiéreme tonto” spadła w ramówce stacji po zaledwie kilku tygodniach emisji z godziny 19:30 na 14:00. Czy pięknej aktorce i piosenkarce, która ma nadal wielu fanów, uda się nareszcie trafić w gusta widzów i przerwać to pasmo porażek?


2 KOMENTARZE

  1. wszyscy mamy wzloty i upadki to nie wina linzy, ze zagrala w telenovelach, ktore sie nie podobaly, teraz ogladam ja w pokojowka na manhatanie gra swietnie i piosenka..jest cudowna slucham jej kazdego dnia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.