Romans Lali Espósito i Mariano Martíneza – fikcja czy rzeczywistość?

Od ponad roku rodzime produkcje serwowane przez argentyńskie telewizje chowają się w splendorze tych zagranicznych – najpierw panowała moda na

Od ponad roku rodzime produkcje serwowane przez argentyńskie telewizje chowają się w splendorze tych zagranicznych – najpierw panowała moda na brazyliską telenowelę “W niewoli przeszłości”, a teraz na turecką “Tysiąc i jedną noc”. Jedyną propozycją serialową, która przebiła się przez konkurencję jest “Esperanza mía”. Emitowana od kwietnia na antenie El trece telekomedia familijna szybko zyskała stałe grono widzów, a by przełamać barierę szklanego ekranu, od 3 lipca Lali Espósito, Mariano Martínez oraz część obsady wystawia w teatrze sztukę opartą na scenariuszu telenoweli, której mocnym atutem jest muzyka.

Mniej więcej od czasu premiery spektaklu w argentyńskiej prasie kolorowej toczy się dysputa na temat rzekomego romansu odtwórców głównych ról. Zarówno Lali jak i Mariano rozstali się niedawno ze swoimi dotychczasowymi partnerami – ona z narzeczonym, aktorem Benjamínem Amadeo, a on z żoną i matką jego dwójki dzieci, Julianą Giambroni. Zdaniem ich kolegów z pracy, para nie kryje się już ze swoim uczuciem, chociaż żadne z nich oficjalnie o nim nie mówi. “Jesteśmy tylko przyjaciółmi” – zapewnia co i raz Lali. Czy na pewno?



Comments

 1. Tureckie seriale są piękne i takie autentyczne bez wypchanych biustow i napompowanych ust. Latynoski są takie sztuczne.

 2. Nie wiem czemu ludziom tak się podobają tureckie seriale, wystarczy że usłyszę ten język i nawet nie zerknę na nie. Oby te seriale nie zdominowały latynoskich, ja zawsze będę im wierna, piękny jest język hiszpański:-)

 3. Wiadomo, czy będzie emitowana w Polsce?

  1. Jeszcze nic na ten temat nie wiadomo :/ Myślę że dowiemy się dopiero wtedy kiedy wszystkie odcinki zostaną nakręcone, tak zazwyczaj jest. Ja bym bardzo chciała zobaczyć Esperanza Mia w polskiej tv :)

 4. Już wiadomo kto zagra główną villanę w nowej wersji Simplemente Maria.
  To Arleth Teran – Natasha z “Dzikiego serca”.

 5. Plotki, ploteczki :) Póki nie potwierdzą to tylko plotki będą. Choc trzeba przyznać, że pewne zbiegi okoliczności dają do myślenia :) Oboje rozstali się z partnerami po kilku latach. Mariano raz już był z żoną w separacji, więc można było założyć, że im się nie udało. Kilka dni temu Benjamin ujawnił, że rozstał się z Lali w drugim tygodniu lipca. Prawda wyszłą na jaw po miesiącu. dlaczego?
  W wywiadzie Lali z usmiechem opowiadała o rozstaniu i raczej nie wyglądała na cierpiącą mimo, że 15 sierpnia minęłoby im 5 lat. Wnioski wszystkim się nasuwaja podobne.
  Zresztą wystarczy ich poobserwowac w musicalu to czasami mocno się człowiek zastanawia czy to jeszcze gra czy już coś więcej. Argentyńskie małolaty nie mają wątpliwości ;)
  Trzeba przyznać, że telka sie udała i z niecierpliwością czekam na każdy odcinek.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.