Przesłuchania do nowej produkcji José Alberta Castro powoli dobiegają końca. Producent ogłosił nazwiska aktorek, które będą partnerować Jorge Salinasowi („Zakazane uczucie”) i Fernandowi Colundze („Sidła namiętności”), odpowiednio protagoniście i antagoniście telenoweli „Pasión y poder”. Wybrankami okazały się Susana González („Zakazane uczucie”) i Marlene Favela („Zorro”). Ta pierwsza wcieli się w postać żony bohatera kreowanego przez Colungę i będzie próbowała rozkochać w sobie galana kreowanego przez Salinasa. Natomiast Favela zagra czarny charakter, a jej układ z panami będzie dokładnie odwrotny.

Przed „El Güero” pozostał jeszcze wybór młodej części obsady. Prawdopodobnie Livia Brito, która niedawno zakończyła zdjęcia do „Muchacha italiana viene a casarse” zagra córkę postaci Salinava i Faveli, zaś José Pablo Minor (kojarzony z tej samej telenoweli co Brito) wcieli się w syna bohaterów Colungi i González. Zdjęcia do „Pasión y poder” rozpoczną się 17 sierpnia, a telenowela zadebiutuje w meksykańskiej telewizji 5 października.


19 KOMENTARZE

    • Favela jest tylko jakies 4 lata młodsza od Suzany więc też młodziutka już nie jest pozatym bedzie matka dorosłej córki w telenoweli wiec wiek jest tylko jej atutem pozatym nie jest jeszcze taka stara wedlug mnie 42 lata to nie jest tak duzo na kogos kto ma grac matke

    • Też bym tak wolała. Nie dlatego, że z Susana jest za stara- bo tak nie uważam, ale wolałabym ją w roli czarnego charakteru. A najlepiej by było gdyby zamiast Faveli zagrała Patty Manterola.

    • W Passion y proder Suzi wygląda duuużo młodziej niż Marlena.Zresztą to co piszesz to brednie,akturka ma 48 lat,chyba tyle co Gaby Spanic a zobacz jak je porównasz jak źle wygląda Gabriela na tle Suzi.Gonzalez moim skromnym zdaniem jest najpiękniejszą aktorką Latino w chwili obecnej,wygląda bardzo naturalnie,nie wiem być może się nie poprawiała aż tak.Oczywiście Faveli też niczego nie brakuje,piękna jest

  1. Mam nadzieję, że w końcu jakaś stacja tv (Puls, Tv4 czy inna) kupi wreszcie telkę z Fernando i Susaną… chociaż mówi się „nadzieja matką głupich”

  2. Kiedy się dowiedziałem że Gonzalez zagra, miałem cichą nadzieję że zagra negatywną postać ale mam nadzieję że jeszcze będzie okazja w takiej roli ją zobaczyć.

  3. Ale wlaznie oto chodzi glowni bohaterowie musza byc starsi bo potem to ich dzieci beda „walczyly o milosc” jak by to wygladalo gdy np.matke livi zagral boyer albo ojcia zagralby mlody peniche a syna osvaldo de leon to by sie kupy nie trzymalo. Oni beda grac rodzicow nie beda im obnizac wieku jak to televisa ma w zwyczaju

  4. Za starzy Ci protagoniści jak dla mnie ,nie lubie takich telenowel Salinas i Colunga powinni ustąpić miejsca młodszym aktorom a nie pchać się znów na pierwszym front!!! Podobna sprawa z protagonistkami!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.