Premiera „Que te perdone Dios” na Univision | novela.pl

Premiera „Que te perdone Dios” na Univision

novela.pl 20 stycznia 2015 20
Premiera „Que te perdone Dios” na Univision

19 stycznia na amerykańskim kanale Univision miała premierę telenowela “Que te perdne Dios”. Jej producentką jest Meksykanka Angeli Nesma Medina, która firmowała swoim nazwiskiem takie hity jak “Maria z przedmieścia”, “Porywy serca” czy “Otchłań namiętności”. Scenariusz nowej telenoweli jest adaptacją przeboju sprzed prawie 15 lat – “W niewoli uczuć” z Aracely Arámbulą i Fernandem Colungą. W tej wersji protagonistami są Zuria Vega i Mark Tacher.

Opis pierwszego odcinka: Renata spotyka się po kryjomu z Pablo nad laguną. Chłopak proponuje, żeby uciekli razem. Bruno odkrywa ich romans i grozi Pablo, że go zabije. Wkrótce Renata wyjawia rodzicom, że spodziewa się dziecka ukochanego.


© Univision Communications Inc. “Que te perdone Dios”, telenowela, Meksyk, Stany Zjednoczone, 2015; Reżyseria: Claudio Reyes Rubio, Sergio Cataño ; Występują: Zuria Vega, Mark Tacher, Altair Jarabo, Laisha Wilkins, Rebecca Jones, Sabina Moussier, Sergio Goyri.

20 komentarzy »

  1. Maras 14 lutego 2015 o 15:59 - Reply

    A mnie się podoba ta telenowela. Za jedyny jej minus uważam piosenkę Laury Pausini, kw której słychać przetwarzany komputerowo głos. A tak poza tym to super.

  2. estercita 25 stycznia 2015 o 14:19 - Reply

    hasta delfin del mundo

  3. estercita 25 stycznia 2015 o 10:42 - Reply

    no pierwszy odcinek za dobrze nie zachęca do następnego oglądania, myślę jednak że n ie będą na tv 4 puszczać bo dwie telki tylko po jednej teraz na wiosne 2015 po powtórce nie igraj z aniołem, nieposkromiona miłość a po burzy , nieposkromione serce, na jesień Lo que la vida me robó a potem na wiosne 2016

Komentarze »


X