19 stycznia na amerykańskim kanale Univision miała premierę telenowela “Que te perdne Dios”. Jej producentką jest Meksykanka Angeli Nesma Medina, która firmowała swoim nazwiskiem takie hity jak “Maria z przedmieścia”, “Porywy serca” czy “Otchłań namiętności”. Scenariusz nowej telenoweli jest adaptacją przeboju sprzed prawie 15 lat – “W niewoli uczuć” z Aracely Arámbulą i Fernandem Colungą. W tej wersji protagonistami są Zuria Vega i Mark Tacher.

Opis pierwszego odcinka: Renata spotyka się po kryjomu z Pablo nad laguną. Chłopak proponuje, żeby uciekli razem. Bruno odkrywa ich romans i grozi Pablo, że go zabije. Wkrótce Renata wyjawia rodzicom, że spodziewa się dziecka ukochanego.

[tabs tab1=”Wideo”]
[tab id=1]


© Univision Communications Inc. “Que te perdone Dios”, telenowela, Meksyk, Stany Zjednoczone, 2015; Reżyseria: Claudio Reyes Rubio, Sergio Cataño ; Występują: Zuria Vega, Mark Tacher, Altair Jarabo, Laisha Wilkins, Rebecca Jones, Sabina Moussier, Sergio Goyri.[/tab]
[/tabs]

20 KOMENTARZE

  1. A mnie się podoba ta telenowela. Za jedyny jej minus uważam piosenkę Laury Pausini, kw której słychać przetwarzany komputerowo głos. A tak poza tym to super.

  2. no pierwszy odcinek za dobrze nie zachęca do następnego oglądania, myślę jednak że n ie będą na tv 4 puszczać bo dwie telki tylko po jednej teraz na wiosne 2015 po powtórce nie igraj z aniołem, nieposkromiona miłość a po burzy , nieposkromione serce, na jesień Lo que la vida me robó a potem na wiosne 2016

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.