„Falsa identidad” z oryginalną fabułą i plejadą aktorów

Luis Ernesto Franco, Camila Sodi, Eduardo Yañez, Sergio Goyri, Sonya Smith i Alejandro Camacho w obsadzie telenoweli „Falsa identidad”.

Odkąd Televisa uwolniła aktorów od kontraktów na wyłączność, muszą oni sami zabiegać o angaż. Nie dziwi zatem fakt, że twarze kojarzone dotąd z produkcji realizowanych w studio San Ángel, pojawiają się w tych realizowanych dla konkurencyjnych stacji. Ten przypadek dotyczy między innymi Sergia Goyri („Kobieta ze stali”) i Eduarda Yáñeza („Prawdziwe uczucie”), włączonych do obsady realizowanej przez Argos dla Telemundo telenoweli „Falsa identidad”.

Wenezuelska scenarzystka Perla Farías („Królowa serc”) stworzyła historię dwojga Meksykanów, Diega i Isabel. Oboje łączy potrzeba ucieczki przed dotychczasowym życiem – on przyprawił rogi magnatowi narkotykowemu z Sonory i zdradził jego córkę, ona ma dość życia z mężem wyładowującym na niej swoje niepowodzenia. Zaszywają się w tej samej kryjówce, gdzie po raz pierwszy przecinają się ich drogi. Aby ukryć przeszłość, przyjmują tożsamość nieżyjącego małżeństwa.

Rolę protagonistów odgrywają Luis Ernesto Franco (film „Całkowite posłuszeństwo”) i Camila Sodi (film „Szkoła uroku”). W obsadzie, oprócz wcześniej wymienionych, znaleźli się Alejandro Camacho („Otchłań namiętności”), Sonya Smith („W obronie honoru”), Uriel del Toro, Samadhi Zendejas, Geraldine Bazán, Álvaro Guerrero, Gabriela Roel, Azela Robinson, Pepe Gámez Manuel Balbi i Marcus Ornellas. Premiera w Stanach Zjednoczonych zaplanowana jest na 11 września.

[tabs tab1=”Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.