Ponownie w Meksyku!

Protagonista do najnowszej wersji “Mi segunda madre” wybrany! W zeszłym tygodniu odbywały się castingi do najnowszej telenoweli Ignacia Sada Madero

Protagonista do najnowszej wersji “Mi segunda madre” wybrany!

W zeszłym tygodniu odbywały się castingi do najnowszej telenoweli Ignacia Sada Madero (“Un refugio para el amor”). W środę producent potwierdził, źe główną rolę męską w jego najnowszej produkcji zagra Guy Ecker. Obok niego na ekranie pojawi się także na pewno Dominika Paleta.

Cały czas jednak trwają poszukiwania partnerki dla Guya. Jak donoszą wieści zza kulis najwięcej szans mają Laura Flores i Susana González.

Na przesłuchaniach pojawiła się także Jessica Coch.

Właśnie wyszłam. Poszło dobrze, czuje się świetnie. Nie znam jeszcze żadnych szczegółów, ale jak tylko będę coś wiedziała, na pewno się z wami podzielę. Dziękuje za wasze wsparcie – napisała Coch po wyjściu z przesłuchania na swoim Twitterze.

Jak już wcześniej pisaliśmy, remake MSM, który cały czas nie ma ustalonego tytułu, zagości na antenie Canal de las Estrellas jesienią tego roku, zajmując miejsce “Corazón indomable”.Comments

  1. Jakoś on mi na prota nie pasuje, choć muszę przyznać że z Blancą Soto wypadł rewelacyjnie.

  2. bardzo go lubię. świetnie grał z Jacky Bracamontes w ,,Ranach miłości”.

    1. Tak będzie. Protagonista ma dorosłą córkę.

  3. Guy już powinien ojców grać.

  4. Guya jeszcze jakoś widzę z Susan ale z Laurą wcale! Przecież pomiędzy nią a Susan jest jakaś różnica wieku i nie rozumiem jak mogą obydwie brać pod uwagę na protagonistkę.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.