Nowe oblicze Ludwiki Palety

Urodzona w Polsce aktorka Ludwika Paleta zasłynęła w Meksyku z ról w telenowelach. W swojej filmografii ma ich co najmniej

Urodzona w Polsce aktorka Ludwika Paleta zasłynęła w Meksyku z ról w telenowelach. W swojej filmografii ma ich co najmniej tuzin i w gruncie rzeczy niewiele się od siebie różnią. W poszukiwaniu odświeżenia 36-letnia Ludwika zapukała do drzwi Telemundo, które skusiło ją udziałem w nowej “ambitnej superprodukcji osadzonej w rajskim świecie przemytników”. Tytuł ów dzieła to “La querida del Centauro”, a jego producentem jest Sony Pictures. W rolach głównych, oprócz Palety, wystąpią Humberto Zurita (“Królowa Południa”) i Michel Brown (“Gorzka zemsta”).

Telenowela opowiada losy Yolandy, kochającej matki, gotowej na wszystko z miłości dla córki. Jej odwaga i matczyna miłość zostaną wystawione na próbę, gdy zostanie wykorzystana jako przynęta do schwytania niebezpiecznego dilera narkotyków w Meksyku.

[tabs tab1=”La querida del Centauro – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Comments

 1. Przeczytałam w Świecie Seriali, że w TV Puls ma lecieć LO QUE LA VIDA ME ROBO!!!

 2. Nie wiem czy będą nędznicy ale na 100% na Pulsie będzie Za głosem serca ( LO QUE LA VIDA ME ROBÓ!!!) z Angie Boyer :)

  1. Sprawdzone info?

 3. Jesienią w TVPULS telenowela Nędznicy z Araceli Arambula.

  1. Najpierw niech puszczą La patronę.

  2. Skąd te informacje masz?

  3. Pewnie znowu jakaś plotka,chyba że jednak TV Puls zaskoczy ale nie wierzę,że chociaż Los Miserables wyemitują,to nie obejdzie się bez Tierra de reyes.

 4. Szkoda, ale coś czuje że marne szanse na tą produkcję w Polsce

 5. Super że Ludwi wróciła do seriali , zapowiadają się hity w TELEMUNDO:-)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.