Z tygodnia na tydzień rośnie liczba aktorów, bawiących się w piosenkarzy. Tym razem o nagraniu płyty zamarzył Eduardo Yáñez.

Aktor postanowił sprawdzić swoich sił jako piosenkarz. Lalo już pobiera nauki śpiewu i przygotowuje się do nagrania debiutanckiej płyty, która byłaby spełnieniem jednych z jego marzeń.

Skąd taki taki pomysł w ogóle. W grudniu ub.r. 52-letni aktor został uhonorowany tytułem „Mister Amigo 2013”, kiedy odbierał nagrodę na scenie, został poproszony o zaśpiewanie. Spodobało mu się to i postanowił na dłużej zagrzać miejsca na świecie. Na szczęście świadom swoich braków postanowił najpierw podszlifować swój instrument głosowy i poprosił Pablo Montero o radę. Kolega z planu „Fuego en la sangre„, z którym Eduardo śpiewał utwór z telenoweli, doradził mu zwrócenie się z prośbą o pomoc do cenionego nauczyciela śpiewu, Gibranna.


3 KOMENTARZE

  1. Eduardo śpiewał na soundtracku do telenoweli „Fuego en la sangre” trzy piosenki, w tym dwie solo a jedną właśnie z Pablo i Jorge Salinasem.Życzę mu powodzenia,zwł. że jest znów na fali dzięki sukcesowi swojej AV.

  2. Lalo kocham cię ale nie śpiewaj!!!Pamiętam jak śpiewał w „Destilando Amor” niestety słoń mu na ucho nadepnął ale było bardzo zabawnie i uroczo.Może jak nagrają w studiu nie będzie tak tragicznie zobaczymy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.