Nie chce być niewolnikiem sukcesu

Na okładce kwietniowego wydania argentyńskiego GLAMOUR po raz piąty w przeciągu ostatnich lat pojawiła się Natalia Oreiro. Protagonistka cieszącej się

Na okładce kwietniowego wydania argentyńskiego GLAMOUR po raz piąty w przeciągu ostatnich lat pojawiła się Natalia Oreiro. Protagonistka cieszącej się popularnością telenoweli “Solamente vos” wyznała, dlaczego po 7 latach przerwy zgodziłą się wrócić na dłużej do telewizji. “Chciałam, żeby pod jasnymi barwami komedii udało się stworzyć coś dojrzałego. Kiedy rozpoczęłam dialog z Adrianem (producentem i odtwórcą głównej roli w serialu) na temat projektu, on zaproponował mi możliwość współtworzenia postaci. Dla mnie sprawą pierwszorzędną było wykreowanie bohaterki, która będzie bliska wiekiem do mnie” – wyjaśnia.

Oreiro wyznała, że poprzez postać Aurory, fryzjerki, kochanki mężczyzny, który obiecuje jej ślub, choć wcale nie planuje się rozwieść z dotychczasową żoną, próbowała odskoczyć od zwariowanych postaci, z jakimi utożsamia ją publika. Zależało jej na pokazaniu innej siebie: “Ciężko było mi zdecydować się na powrót do telewizji, bo wiedziałam, że widzowie czekają, żeby zobaczyć mnie taką, jaką mnie poznali, a najgorsze, co może spotkać aktora to zaszufladkowanie i powtarzanie wciąż tego samego. Chcę, żeby ludzie oglądając mnie, zapomnieli, że jestem tamtą Natalią. Udało mi się to poniekąd dzięki rolom filmowym”.

[tabs tab1=”Backstage”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Comments

  1. Ola, czekałam aż ktoś to napisze.
    Ostatnio puszczają same produkcje z Meksyku czy Kolumbii, a z Argentyny wcale. Szkoda, bo widzów z Polski omija wiele fajnych telenowel.

  2. dawno na ogólnodostępnej stacji nie puszczali argentyńskich telenowel! są najlepsze

  3. do muzyki juz raczej nie wroci ale solamente vos mogliby puscic w Polsce

  4. ona jest fajna

  5. UWIELBIAM NATI, JUZ W lynch POKAZALA ZE POTRAFI ZAGRAC WSZYSTKO

  6. ja też uwielbiam Natalię jest piękną inteligentną zdolną aktorką i piosenkarką

  7. uwielbiam ją jest cudowna

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.