19 maja Natalia Oreiro będzie świętować 37. urodziny. Aktorka i piosenkarka spędzi wieczór w Hotelu Hilton, gdzie odbędzie się ceremonia wręczenia prestiżowych nagród Martín Fierro, przyznawanych przez dziennikarzy dla ludzi teatru, radia i telewizji. Oreiro jest nominowana w kategorii najlepsza aktorka za rolę Aurory w telenoweli “Solamente vos”. “Telenowela otrzymała wiele nominacji, w tym jedną dla mnie. To bardzo miłe uznanie ze strony dziennikarzy. W mojej kategorii znalazło się kilka znakomitych aktorek, i już samo wyróżnienie jest… Czuję, jakbym zawsze mówiła to samo. Gala jest wielkim świętem. Brałam udział w niejednej, choć nie byłam nominowana i miło je wspominam” – powiedziała do kamer podczas tradycyjnego rozdania dyplomów dla nominowanych.

Natalia Oreiro ma szansę zdobyć drugą statuetkę. Pierwszą otrzymała w 2007 roku za rolę bokserki Monity w “Jesteś moim życiem”, którą uwielbiali Argentyńczycy. Wykreowana w “Solamente vos” postać fryzjerki również zapadła im w pamięć. “Ludzie zaczepiają mnie na ulicy i mówią, jak bardzo podobały im się sceny musicalowe. Jestem dumna z udziału w “Solamente vos”. Udało nam się rozbawić niejedną rodzinę. Będę wspominać ją z uśmiechem” – dodaje.

Urugwajka obchodzi w tym roku 20-lecie kariery artystycznej. W 1994 roku Oreiro opuściła Montevideo, aby w pogoni za marzeniami zamieszkać na stałe w Buenos Aires. “W Argentynie mieszkam od lipca ’94 roku. Wspominam ten moment ze wzruszeniem. Z jednej strony myślę, że tak naprawdę nic się nie stało, życie potoczyło się tak szybko. Ale po chwili zdaję sobie sprawę z tego, jak dużo pięknych rzeczy zrobiłam, ilu przyjaźni zawiązałam. Nie czuję tych 20 lat, które są więcej niż połową mojego życia… To szmat czasu!” – mówi z uśmiechem.

[tabs tab1=”Martín Fierro 2014 – rozdanie dyplomów”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


8 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.