„Zagadka hotelu Grand” – Odcinek 43: Gdzie jest Alicia? | novela.pl

„Zagadka hotelu Grand” – Odcinek 43: Gdzie jest Alicia?

novela.pl 13 maja 2017 0

W 43. odcinku serialu „Zagadka hotelu Grand”: Alicia znika z hotelu w niewyjaśnionych okolicznościach. Emisja 20 maja o godz. 15:00 w TVP 1

„Zagadka hotelu Grand” – Odcinek 43: Gdzie jest Alicia?

Po wybuchu bomby w noc sylwestrową personel i goście hotelu z trudem dochodzą do siebie. Wśród ofiar jest wielu zabitych i rannych. Julio nigdzie nie może znaleźć Alicii. Okazuje się, że Camila była w ciąży, lecz wskutek odniesionych ran straciła dziecko. Andrés, ku niezadowoleniu doñii Teresy, troskliwie się nią opiekuje. Do Cantaloa przyjeżdża Maite Rivelles, przyjaciółka Alicii, i przyłącza się do poszukiwań. Julio, Ayala i Hernando odkrywają, że kobieta została porwana. Diego wynajmuje ochroniarzy, którzy mają śledzić gości. Javier wraca do hotelu i zaczyna flirtować z pielęgniarką Laurą. Dręczona koszmarami Sofia zasięga porady psychiatry, który postanawia poddać ją hipnozie.

Materiały TVP, Fot. Atresmedia

„Zagadka hotelu Grand” (Gran Hotel), Hiszpania 2013; Reżyseria: Carlos Sedes; Występują: Yon González, Amaia Salamanca, Concha Velasco, Adriana Ozores, Llorenç González, Luz Valdenebro, Manuel de Blas, Fele Martínez, Eloy Azorín i inni.

Komentarze »


X