Ludwika Paleta Tęskni za matką

Ludwika Paleta (33 lata) ciągle z wielkim smutkiem wspomina odejście swojej ślicznej matki, pani Bárbary Paciorek, która niedawno zmarła z

Ludwika Paleta (33 lata) ciągle z wielkim smutkiem wspomina odejście swojej ślicznej matki, pani Bárbary Paciorek, która niedawno zmarła z powodu raka żołądka.

Aktorka wspomniała to przykre wydarzenie na swoim Twitterze we wpisie:
„Dziś mijają trzy miesiące od odejścia mojej mamy. Pytam siebie, ile czasu musi upłynąć, zanim smutek zamieni się we wspomnienie, które tak nie boli…”.

Nie ma wątpliwości, że smutek i ból są uczuciami, które nadal mają wpływ na życie artystki. Życzymy jej, aby szybko się z tego otrząsnęła i dalej odnosiła sukcesy zawodowe jak zawsze.

Pani Bárbara Paciorek chorowała na raka żołądka i jej stan zdrowia był bardzo delikatny. Zaledwie miesiąc przed odejściem została poddana operacji w szpitalu w Meksyku, po której pojawiły się komplikacje.

Na pogrzebie byli artyści Erick Elías, Dalila Polanco, Ana de la Reguera, Alejandra Barros, Itatí Cantoral i Patricia Reyes Spindola, a także były prezydent Meksyku, Carlos Salinas de Gortari i jego syn Emiliano Salinas, który utrzymuje związek z Ludwiką Paletą. Wszyscy łączyli się w bólu z siostrami Paleta i złożyli im kondolencje.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.