Ninel Conde Nowa Aventurera

Aktorka Carmen Salinas i bizneswomen Martha Vallejo wraz z dyrektorem teatru, Enrique Pinedą, na konferencji prasowej przedstawili piosenkarkę i aktorkę

Aktorka Carmen Salinas i bizneswomen Martha Vallejo wraz z dyrektorem teatru, Enrique Pinedą, na konferencji prasowej przedstawili piosenkarkę i aktorkę Ninel Conde jako nową „Aventurerę”.

Ninel przyjęła wyzwanie zagrania głównej roli w musicalu Aventurera głównie z powodu wysiłku, jakiego wymaga obecność na scenie przez cały sezon i możliwość rozwoju jako aktorki. Uważa, że rolę otrzymała w jednym z najlepszych momentów swojej kariery i podkreśla, że wynagrodzenie nie miało tutaj dla niej żadnego znaczenia.

Na konferencji prasowej w Centro Nocturno, gdzie 10 września zadebiutuje nowy sezon spektaklu, Conde zaznaczyła, że nie zamierza rywalizować ani z „eks-Aventurerą”, ani z konkurencją – mowa tutaj o Aracely Arámbuli i jej przedstawieniu „Perfume de gardenia”. „To nie są zawody, by sprawdzić, która jest lepsza. Chodzi o rozwój nowych propozycji interpretacji tej samej roli. Aventurera już od czternastu lat zaskakuje publiczność, a ja od tylu lat poszukuję możliwości zaskakiwania jej. To piękna szansa, która nadchodzi w dobrym momencie wraz z nową płytą” – zapewniła Conde.

Lawirując wśród pytań na temat swojego kontraktu, wynagrodzenia i długości okresu swoich występów jako Aventurery, Ninel Conde podziękowała producentom Vallejo i Carmen Salinas oraz dyrektorowi teatru Enrique Pinedzie, że zaufali jej jako aktorce i powierzyli tę rolę. „Będę kontynuować moje występy na zmianę z tą szansą. Chcę nadal rozwijać się artystycznie” – dodała.

Ninel Conde będzie kolejną Aventurerą w tym musicalu, przed nią w tej roli występowały Edith González, Maribel Guardia, Adriana Fonseca, Gloria Trevi, Itatí Cantoral, Niurka, Paty Navidad, Lis Vega, Lorena Rojas i Yatana.

Ze swej strony producentka Martha Vallejo powiedziała, że nowy sezon „Aventurery” zacznie się 10 września w Foro Babilonia, w którym ze względu na jego niewielkie rozmiary, zainstalowane zostaną ekrany wielkiego formatu.

„Tournee po Stanach Zjednoczonych jest już ustalone, tak samo jak i harmonogram 20 przedstawień w ciągu trzech miesięcy w Meksyku” – podkreśliła aktorka. Wśród miast amerykańskich, które odwiedzą, są: Las Vegas, Houston, Dallas, McAllen, San Antonio, Los Angeles, Hollywood, San José, Kalifornia, a także dwa nowe, Denver i Fresno.

Na koniec konferencji, za pośrednictwem mediów aktorka podziękowała Maribel Guardia „za jej wspaniałą rolę i profesjonalizm, które nam dała w swoim czasie jako nasza Aventurera”.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.