Univision zaprezentowała nagrane dwa tygodnie temu demo telenoweli “La otra cara” z Danną García (“Ktoś Cię obserwuje”) i Julianem Gilem (“Zakazane uczucie”).

Nazywana remakem telenoweli “La Usurpadora” jest jedyną własną produkcją tego typu przygotowywaną przez Univision dla siostrzanego kanału Telefutura. Demonstracyjny zwiastun w niczym jednak nie przymonina obrazów, jakie pozostały nam w pamięci po meksykańskiej wersji. Podobna charakteryzacja obu postaci Danny i ujęcia pełne akcji wyglądają jak wyciągnięte z innego amerykańskiego serialu “Ringer”, a szyderczy Julian nie pasuje do postaci dość naiwnego protagonisty. Nikt jednak nie powiedział, że musi być tak samo…

[tabs tab1=”La otra cara – Teaser”]

[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


21 KOMENTARZE

  1. Nie pasowali by do siebie danna garcia z julianem gilem do telenoweli. On jest za stary żeby zagrać tę role. A danna świetna jest:)

  2. Edith ma 48 lat a Julian 42 lata więc różnica 6 lat to wcale nie tak dużo bo to tylko kilka lat. Telenowela Cielo rojo w której Edith zagrała z Mauricio Islasem młodszym od niej o 9 lat a telenowela okazała się wielkim sukcesem. Telenowela Dona Barbara w której Edith grała z Meierem młodszym od niej o 6 lat też była hitem. Poza tym według mnie Gil nie nadaje się na protagoniste gdyż ten jego charakterystyczny wyraz twarzy, te oczy, to spojrzenie są charakterystyczne i idealnie pasują do roli antagonistów jakich grał do tej pory. Nie wyobrażam sobie Gila jako pozytywnego bohatera. Edith grała pozytywne i negatywne role jak choćby w Doni Barbarze była negatywną postacią, podobnie w Mundo de fieras a jako pozytywna bohaterka miała takich ról całe mnóstwo a należy pamiętać żeby ta telenowela odniosła sukces musi rolę uzurpatorki zagrać aktorka która będzie umiała zagrać podwójną rolę dobrą i złą a takiej roli Edith sprawdziłaby się na pewno. Poza tym kto powiedział że bohaterka musi mieć tyle samo lat co bohaterka w wersji televisy przecież ta telenowela nie musi być identyczna i bohaterowie tej telenoweli moga być starsi od Spanic i Colungi. Nawet wersja z dojrzalszymi bohaterami mogłaby być przez to ciekawsza. Edith Gonzalez to gwiazda telenowel i aktorka z tak wielkim dorobkiem mogłaby przynieść sukces tej produkcji. A protem powinien być jakiś inny aktor np. Eduardo Yanez, Miguel de Leon, Osvaldo Rios czy Guy Ecker a wszyscy pasowaliby do Edith wiekowo bo każdy z tych aktorów jest od Edith o parę lat starszy i nadawałby się na pozytywnego bohatera, no i każdy ma już jakis dorobek i po kilka głównych ról w telenowelach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.