„Odmienić los” – Odcinek 139: Priscila próbuje odebrać sobie życie

W 139. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Marcelo znajduje Priscilę leżącą nieprzytomnie w łazience. Emisja 13 maja o godz. 14:10 w TV Puls.

Regina próbuje zmusić synów, żeby przyznali się, który z nich spłodził dziecko Molly. Marcelo i Lorenza zwalniają służbę zatrudnioną przez Silvanę i Priscilę. Nacho przychodzi do domu Loli, żeby rozmówić się z Nicolasą oraz zobaczyć swoją córką, lecz nie zostaje przyjęty. Javier postanawia pójść za radą Marty i zapomnieć o Loli. Lorenza proponuje Juanie i Felisie, żeby wróciły do pracy na hacjendzie. Nacho składa podobną propozycję Nachowi. Żaden z braci Galeanów nie przyznaje się do dziecka Molly. Lorenza wręcza Silvanie i Priscilii pieniądze i oczekuje, że czym prędzej się wyniosą. Po powrocie do domu Marcelo znajduje Priscilę leżącą nieprzytomnie w łazience.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Odmienić los” (Bella calamidades), telenowela, Kolumbia 2010; Reżyseria: Mauricio Cruz, Rodolfo Hoyos, Agustín Restrepo, Santiago Vargas; Występują: Danna García, Segundo Cernadas, Adriana Campos, María Elena Döehring, Katie Barberi, Gustavo Angarita, Diana Quijano, Tiberio Cruz, Pablo Azar; Strona: www.odmienićlos.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.