„Odmienić los” – Odcinek 136: Lola spotyka Galeanów

W 136. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Galeanowie spotykają Lolę w domku na wzgórzu. Marcelo szuka Loli. Emisja 10 maja o godz. 14:10 w TV Puls.

Galeanowie idą do domu na wzgórzu, żeby porozmawiać z jego właścicielami o tym, co spotkało René. Nicolasa chce wyjść do nich i załagodzić sytuację. Priscila domyśla się, że to jej matka zaprosiła Rubí do Horneros. Silvana prosi córkę, żeby była uprzejma dla Rubí, bo jest bardzo bogata. Ovidio mówi Marcelowi, że martwi się o Nacha odkąd ten zaczął pracować w kopalni. Lola wychodzi, żeby powitać Galeanów. Wspólnie z Javierem świętują ponowne spotkanie z Galeanami. Romano wykorzystuje okazję, żeby wyznać Loli, że wciąż ją kocha. Marcelo proponuje Nachowi, żeby zaczekał w domu, podczas gdy on uda się do domu na wzgórzu po Lolę i Nicolasę. Romano, Ricardo i Regina wyjaśniają Loli, dlaczego Marcelo się z nią nie ożenił.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Odmienić los” (Bella calamidades), telenowela, Kolumbia 2010; Reżyseria: Mauricio Cruz, Rodolfo Hoyos, Agustín Restrepo, Santiago Vargas; Występują: Danna García, Segundo Cernadas, Adriana Campos, María Elena Döehring, Katie Barberi, Gustavo Angarita, Diana Quijano, Tiberio Cruz, Pablo Azar; Strona: www.odmienićlos.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.