„Odmienić los” – Odcinek 140: Lola i Marcelo biorą ślub

W 140. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Regina i Lorenza zostają przyjaciółkami. Lola i Marcelo biorą ślub. Emisja 16 maja o godz. 13:10 w TV Puls.

Marcelo domyśla się, że Priscila próbowała go oszukać, symulując samobójstwo. Nakazuje dziewczynie odejść z domu razem z matką. Regina odwiedza Molly w szpitalu. Dziewczyna odrzuca jej pomoc oraz oznajmia, że nie wróci do pracy w jej domu. Nacho i Marcelo zastanawiają się nad tym, kto jest właścicielem domku na wzgórzu, w którym rzekomo pracuje Lola. Priscila szuka Marty, żeby porozmawiać z nią o Loli. Ta proponuje jej, żeby nie opuszczała miasteczka przed otwarciem szpitala i proponuje jej, że wspólnie zniszczą Lolą.

Priscila i Silvana zatrzymują się w hotelu. W dniu inauguracji szpitala wszyscy mieszkańcy Horneros zbierają się przed wejściem, żeby poznać jego właściciela. Są zaskoczeni, gdy Javier przedstawia im Lolę. Silvana i Priscila czują się oszukane i opuszczają miasteczko. Lola i Marcelo pobierają się. Lorenza i Regina godzą się. Wszyscy udają się na przyjęcie weselne Loli i Marcela.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Odmienić los” (Bella calamidades), telenowela, Kolumbia 2010; Reżyseria: Mauricio Cruz, Rodolfo Hoyos, Agustín Restrepo, Santiago Vargas; Występują: Danna García, Segundo Cernadas, Adriana Campos, María Elena Döehring, Katie Barberi, Gustavo Angarita, Diana Quijano, Tiberio Cruz, Pablo Azar; Strona: www.odmienićlos.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.