Lorenza niepokoi się o Marcela, zaś problemy z Priscilą i Silvaną jedynie podnoszą jej ciśnienie. Ovidio próbuje ją uspokoić. Bracia Galeanowie cieszą się ze spotkania z Lolą. Lola i Marcelo kochają się. Marcelo zapewnia Lolę, że jego związek z Priscilą należy już do przeszłości i odprowadza dziewczynę do jej domu. Fabián chce ponownie otworzyć bar „Los Gozosos” z pomocą Esperanzy. Marcelo zwierza się matce, że spędził noc z Lolą. Molly dostaje skurcze porodowych. Marcelo oznajmia Priscilii, że nie zostanie jego żoną oraz mówi jej, co naprawdę myśli o niej i oSilvanie. Priscila pragnie odegrać się na Loli.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Odmienić los” (Bella calamidades), telenowela, Kolumbia 2010; Reżyseria: Mauricio Cruz, Rodolfo Hoyos, Agustín Restrepo, Santiago Vargas; Występują: Danna García, Segundo Cernadas, Adriana Campos, María Elena Döehring, Katie Barberi, Gustavo Angarita, Diana Quijano, Tiberio Cruz, Pablo Azar; Strona: www.odmienićlos.novela.pl


1 KOMENTARZ

  1. Las amazonas to tandetna i totalnie nie udana podróbka Gorzkiej zemsty, mam nadzieje ze nie trafi do Polski bo z kazdym rokiem produkuja coraz gorsze telki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.