„Odmienić los” – Odcinek 138: Marcelo rzuca Priscilę

W 138. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Po nocy spędzonej z Lolą Marcelo zrywa zaręczyny z Priscilą. Emisja 12 maja o godz. 14:10 w TV Puls.

Lorenza niepokoi się o Marcela, zaś problemy z Priscilą i Silvaną jedynie podnoszą jej ciśnienie. Ovidio próbuje ją uspokoić. Bracia Galeanowie cieszą się ze spotkania z Lolą. Lola i Marcelo kochają się. Marcelo zapewnia Lolę, że jego związek z Priscilą należy już do przeszłości i odprowadza dziewczynę do jej domu. Fabián chce ponownie otworzyć bar „Los Gozosos” z pomocą Esperanzy. Marcelo zwierza się matce, że spędził noc z Lolą. Molly dostaje skurcze porodowych. Marcelo oznajmia Priscilii, że nie zostanie jego żoną oraz mówi jej, co naprawdę myśli o niej i oSilvanie. Priscila pragnie odegrać się na Loli.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Odmienić los” (Bella calamidades), telenowela, Kolumbia 2010; Reżyseria: Mauricio Cruz, Rodolfo Hoyos, Agustín Restrepo, Santiago Vargas; Występują: Danna García, Segundo Cernadas, Adriana Campos, María Elena Döehring, Katie Barberi, Gustavo Angarita, Diana Quijano, Tiberio Cruz, Pablo Azar; Strona: www.odmienićlos.novela.plComments

  1. Las amazonas to tandetna i totalnie nie udana podróbka Gorzkiej zemsty, mam nadzieje ze nie trafi do Polski bo z kazdym rokiem produkuja coraz gorsze telki.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.