Jeden z głównych bohaterów popularnej telenoweli „Zakazane uczucie” Julián Gil, wyruszył w podróż do ukochanego Puerto Rico, aby wraz z Asociación Puertorriqueña del Pulmón rozpocząć kampanię „Déjalo por mí”. Krajową inicjatywę mającą na celu podniesienie świadomości na temat negatywnych skutków palenia. W ten wysiłek edukacyjny włączyły się także Ciclón Energy Drink i Univisión Puerto Rico.

W czwartek, 22 marca w Parku Jaime Beníteza, Laguna Del Condado, odbędzie się wydarzenie podczas, którego publiczna służba zdrowia będzie rozdawać palaczom, szczepionki przeciwko grypie i namawiać do aktywnego spędzania czasu z całymi rodzinami. Tym, którzy zobowiążą się nie palić, Julián będzie wręczał w prezencie swój kalendarz na 2012 rok.

W Meksyku Julián Gil wymieniał kalendarz na mleko w proszku, szlachetna akcja miała na celu pomoc niedożywionym dzieciom. Gil cały czas przyłącza się do różnych akcji charytatywnych. W Nowym Jorku oferował swoje kalendarze w zamian za ubrania, które później zostały przekazane dla bezdomnych. W Miami rozdawał swój kalendarz kobietą w celu promowania profilaktyki raka piersi.

Ponadto, dzisiaj odbędzie się specjalna uroczystość, podczas, której Izba Reprezentantów Puerto Rico wyrazi szczególne uznanie dla Juliána, za jego działania dobroczynne.


5 KOMENTARZE

  1. chociaz ostatnio gra same czarne charaktery to jestem dumna ze pomaga innym, wiele aktorow i aktorek moglo by mu pomoc i wziasc przyklad z niego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.