Trudno zliczyć, ile wiadomości krążyło w meksykańskiej prasie na temat udziału Williama Levyego w erotycznym przedstawieniu Omara Suáreza. W końcu sam reżyser przemówił i rozwiał wątpliwości. Kubańczyk zagra w jego sztuce „Sin censura” (tłum. bez cenzury) razem z jedenastoma innymi aktorami: Davidem Zepedą, Julianem Gilem, Salvadorem Zerbonim, Fernando Carillo, Pedro Moreno, Víctorem Gonzálezem, Jorge Araveną, Lambdą Garcíą, Marco Corleone, Juanem Vidalem i Alberto Pavónem.

„William będzie czarował. Od kilku miesięcy uczy się techniki iluzji pod okiem specjalistów ze Stanów Zjednoczonych. Nie ma łatwo. Tak, mówimy o iluzji erotycznej” – powiedział producent, po czym dodał: „Nie będę ubierał w zdania to, co widzowie powinni zobaczyć na żywo. Panie, nie zawiedziecie się”.

Jeśli wokół tego przedstawienia jest tyle rabanu, to właśnie dlatego, że aktorzy występujący na scenie mają zrzucić z siebie ubranie. Suárez wyjaśnia jednak, że nie chodzi tutaj o nagość, lecz o erotyzm. „Erotyzm to zmysłowość, magia” – podkreśla ze stanowczością. „Na scenie wystąpi 12 aktorów, 8 tancerzy i 8 akrobatów. To naprawdę dobrze pomyślana sztuka”. Premiera zaplanowana jest na 31 października i ma być grana przynajmniej do końca roku.


4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.