Héctor Soberón Zmienił wygląd do nowej roli

Meksykański aktor Héctor Soberón (46 lat) zmienił wygląd. Tego wymagał od niego nowy bohater, którego zagra w Corazón Apasionado, telenoweli

Meksykański aktor Héctor Soberón (46 lat) zmienił wygląd. Tego wymagał od niego nowy bohater, którego zagra w Corazón Apasionado, telenoweli która będzie produkowana przez ważną telewizję z Wenezueli.

Dla tej roli Héctor musiał ufarbować swoje siwe włosy i trochę je przyciemnić. Fotografię, która pokazuje nowy wygląd, aktor zamieścił na Facebooku dla swoich fanów i dodał: „To jest mój nowy wygląd dla nowej telenoweli. Kolor włosów to popielaty blond.”

Należy wspomnieć, że w tym projekcie były mąż Michelle Vieth będzie dzielić scenę z aktorami takimi, jak Marlene Favela, Luis José Santander, Paulo Quevedo, Christian Carabias, Adrián Carvajal, Zuleyka Rivera, Fernando Carrera, Gaby Rivero i Daniela Navarro.

Pamiętamy, że ostatnio ten aktor zagrał w telenoweli Alguien te mira dla Telemundo, gdzie wcielił się w ojczyma przystojnego Rafaela Amayi i aktualnie ze swoim nowym wyglądem i dobrą grą spróbuje zwrócić uwagę telewidzów.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.