Gorący trójkąt na meksykańskiej hacjendzie

“Piętnaście lat czekałem na pokazanie tej historii, tak kontrowersyjnej i trudnej” – powiedział wczoraj José Alberto “El Güero” Castro podczas

“Piętnaście lat czekałem na pokazanie tej historii, tak kontrowersyjnej i trudnej” – powiedział wczoraj José Alberto “El Güero” Castro podczas oficjalnej prezentacji telenoweli “La Malquerida”. Prezentacja rozpoczęła się od występu trójki wokalistów, Cristiana Castro, Reika i Melissy, którzy użyczyli swoich głosów do tematu przewodniego produkcji.

Akcja tej telenoweli będzie toczyć się wokół trójki bohaterów, Estebana, Cristiny i Acacii, kreowanych odpowiednio przez Christiana Meiera, Victorię Ruffo i Ariadne Díaz. Obecni podczas prezentacji aktorzy przekonywali dziennikarzy, że to produkcja godna uwagi. “Chodzi przecież o zakazany trójkąt. To niełatwa historia, ale jestem przekonany, że spodoba się publiczności” – zapewniał Peruwiańczyk. “Jak każda kobieta w moim wieku potrzebuję młodzieńczej witalności. A on jest niebywale przystojny” – żartowała, choć nie do końca, 51-letnia Ruffo. W końcu, kiedy pojawia się ta druga, młodsza, jej szanse na zatrzymanie owej witalności maleją. Zwłaszcza, że jest jej pasierbicą.

Obsadę telenoweli uzupełniająL África Zavala, Alberto Estrella, Lupita Jones, Mane de la Parra, Nora Salinas, Ignacio López Tarso, Toño Mauri oraz, lubiany przez polskie miłośniczki telenowel, Brandon Peniche. Premiera telenoweli w ten najbliższy poniedziałek, w Meksyku, na Canal de las Estrellas.

[tabs tab1=”Promo #1″ tab2=”Promo #2″]

[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[/tab]

[/tabs]Comments

 1. Z całym szacunkiem ale jak mozna było oglądać CI? Ta telenowela była najgorszą jaką widziałam gdy zaczęła się emisja w Meksyku postanowiłam sprawdzić i obejrzałam chyba do 20 odcinka i powiedziałam sobie nigdy więcej! jednak później zaczęła oglądądać tak mniej więcej od 90 odcinka i niestety utwierdziło mnie to w przekonaniu ,że to jest najgorsza telenowela ever. Natomiast La gata mi się podoba jest między aktorami to ,coś’ czego nie było w CI chociaż odniosło sukces.

  1. Z całym szacunkiem, ale pozwól obejrzeć innym i niech sami ocenią. CI było hitem na całym świecie: W Meksyku, Europie i Afryce. To co? Cały świat się mylił, tylko Ty jedna masz rację??

 2. Tutaj zagra też Sabine Moussier.

  1. Zagra Perlę,prostytutkę-będzie antagonistką prócz Alberta Estrelli, Guillerma Garcia Cantu i chyba Brandona Peniche.

 3. Godzina 16 juz od wielu sezonów nie jest już tą gorszą godziną. Można tam dobić do ponad 20 punktów. Póki co La Gata nie przekroczyła 20 punktów, ale kto wie. LM spodziewam się że się to uda i to z nawiązką, bo to najbardziej wyczekiwana telenowela w Meksyku. :)

 4. Oj, czy ja wiem. La Gata to jest wielka poprzeczka, bo mimo iż telka leci o 16:15 ma ratingi po 20 punktów, tak jak teraz telenowela z godziny 20 ma podobną punktację do LG, może LM wyprzedzi LG, ale wątpię, że MCET wyprzedzi.

  1. Yyyyyyy niby kiedy Gata miała 20 pkt?? LQLVMR ma po 27 wiec tak bardzo mają podobne

   1. Tylko raz miała wynik powyżej 19 punktów, przeważnie ma 17 i 18 ;) Nathalie fenomenu CI nie powtórzy, a Televisa na to liczyła

    1. Nie przypominam sobie żeby “La Gata” przekroczyła 20 pkt. w ratingu,ba przez pierwsze odcinki miała podobny(żeby nie powiedzieć) ten sam rating co “Por Siempre Mi Amor” zresztą nie zdziwię się gdy LG będzie miała zły rating bo ileż można robić remake jednej i tej samej telenoweli.Ponoć już wiadomy jest następca teli:Simplemente Maria(remake teli z Victorią Ruffo z roku 1989-1990).

 5. czekam na nią z niecierpliwościom !!!!!!!!!!!!!! :C :””‘

 6. Ta młoda aktorka ma dziwny typ urody, ten nos dziwny…. hmmmm..

 7. A mi Araidne kompletnie nie pasuje do Christiana tak samo z resztą jak i Ruffo. :(

 8. W Meksyku to mają życie… Tyle fajnych telek, że nie wiadomo co oglądać. Nie to, co u nas – same powtórki i raz na rok nowa telenowela:(

  1. Dobrze ma ten, kto zna hiszpański; może sobie pooglądać na yt (chociaż póki co nowości brak; przez pewien czas było Mentir para vivir, ale niestety już konto zostało usunięte)

   1. Na yt nie warto, bo szybko usuwają. Jest cała masa innych stron gdzie spokojnie można oglądać telki :)

 9. Jest już dostępny cały trailer LM?

 10. To będzie świetna telenowela w końcu televisa czymś nas zaskoczy.Szczególnie podoba mi się męska obsada Christian i Brandon extra :-)Protki też są spoko:-)

 11. Ta telenowela będzie takim samym strzałem w dziesiątkę jak i “Mi Corazon es Tuyo”,obydwie produkcje mają szansę być hitami i śmiem twierdzić że przebiją ratingiem “La Gatę”.

 12. Świetny dobór aktorów…! :)Przy takiej obsadzie telenowela ma szansę na sukces. Nawet aktorzy starszego pokolenia, którzy biorą udział w tym projekcie są b. dobrzy. Mam na myśli chociażby Silvię Mariscal i Raquel Olmedo.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.