Bisbal kręci z Chiną

Hiszpański piosenkarz David Bisbal i argentyńska aktorka María Eugenia Suárez, nazywana Chiną, spotkali się w poprzedni weekend na planie teledysku.

Hiszpański piosenkarz David Bisbal i argentyńska aktorka María Eugenia Suárez, nazywana Chiną, spotkali się w poprzedni weekend na planie teledysku. Almeryjczyk jest tak popularny w Argentynie, że postanowił wybrać, dość chłodne już, Buenos Aires jako tło klipu do utworu “Hoy” oraz zaprosić do udziału swoją fankę – Chinę.

Media donoszą, że chemia między tym dwojgiem była natychmiastowa i odważnie przypisują im romans! Plotki zostały szybko zdementowane przez samą Súarez. “Nie wiem, skąd one wypłynęły. Otrzymałam zaproszenie od firmy Universal i bez wahania przyjęłam propozycję. Ale to tylko praca. Cała reszta to kłamstwa. Uwielbiam jego muzykę. Jest utalentowany i skromny, a przy tym niezwykle dowcipny. Cenię go za to, ile osiągnął” – powiedziała w wywiadzie dla Teleshow. Pogłoski mogły zatem wziąć się z faktu, iż rok temu David Bisbal zauroczył się w jasnowłosej architektce Marily Bianchi. Jego słabość do Argentynek i, jak zapewnia dziennik La Nación, “zawodowy” pocałunek tych dwojga na planie teledysku dały do mówienia.

David Bisbal i China Suárez na planie teledysku (fot. Twitter)
David Bisbal i China Suárez na planie teledysku (fot. Twitter)

David Bisbal jest w trakcie tournée promującego najnowszy album “Tú y yo”. Po udanej serii koncertów w Argentynie, piosenkarz przygotowuje się do serii występów przed rodakami. Pierwszy koncert w Hiszpanii zaplanowano na 14 czerwca w Almerii. Ostatni pod koniec września w Bilbao. W listopadzie zagości także w Brazylii i w Chile.

Po udanym udziale w telekomedii “Solamente vos”, przerwanym ciążą, 22-letnia China Suárez powróciła na ekrany w produkcji Telefé “Camino al amor”. Choć jej związek z ojcem niespełna rocznej Rufiny rozpadł się kilka miesięcy po narodzinach dziecka, aktorka dzielnie radzi sobie z rolą samotnej matki i nie spieszy się do kolejnego związku. “Miłości się nie wybiera. Czekam aż sama przyjdzie” – podkreśla.

Poniżej prezentujemy wideo z utworem “Hoy” i cierpliwie oczekujemy na premierę teledysku.

[tabs tab1=”David Bisbal – Hoy”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Comments

  1. To ja się pochwale,że za tydzień z 3 koleżankami będziemy w Almerii na koncercie Bisbala. Polski fc będzie obecny !!!

  2. David ma świetne piosenki i genialny głos,uwielbiam go:-)

  3. Uwielbiam Davida i jego najnowszą płytę. Mam nadzieję, że kiedyś przyjedzie do Polski na jakiś festiwal. India już u nas była.
    A China? Nic o niej nie wiem…

  4. Przykre wieści zza oceanu!Lorena Meritano chora na raka! Przykre że kolejna aktorka choruje.

    1. Smutne

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.