Śpiewać każdy może… i nie ważne, z jakim skutkiem. Z odpowiednim nazwiskiem i promocją sprzeda się wszystko. Po tym, jak David Zepeda zaprezentował swój wokal w romantycznej balladzie o talizmanie, inni aktorzy Televisy także postanowili pójść jego tropem. A pośród nich odtwórca głównej roli telenoweli „Ukryta miłość”, Gabriel Soto.

39-letni aktor nagrał w duecie z Laurą Flores (Roselena z „Ukrytej miłości”) cover utworu „Junto a ti” Sergio Fachelli. „Nagraliśmy go jakiś miesiąc temu i niebawem ujrzy światło dzienne” – chwali się Gabriel. Jak się okazuje, muzyka była obecna w życiu aktora u progu jego kariery. W 1997 roku Gabriel był częścią zespołu Kaire. Szybko jednak zrezygnował ze śpiewania na rzecz kariery aktora. Teraz zapragnął powrócić do tamtych czasów.

Kolejnym, który pragnie dopisać się do listy śpiewających amantów telenowel jest sam Fernando Colunga. Mówi się, że aktor ma nagrać  piosenkę do swojej nowej telenoweli „Porque el amor manda”.


7 KOMENTARZE

  1. Gabriel Soto zanim został aktorem śpiewał w znanym w całej Ameryce Łacińskiej boysbandzie Kairo. Więc doświadczenie w muzyce ma. a piosenka całkiem fajna.

  2. Oni w tej visie poszaleli… Colunga bierze się za śpiewanie??? To nienormalne.
    Dla fanów głosu Gabriela: jeśli się nie mylę zaśpiewa nam acapella w 47 odcinku telenoweli Ukryta miłość.( przynajmniej tak było w oryginale nadanym w Meksyku ).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.