Reserva de familia

Dwie winnice i dwie rodziny, których historie, niczym winorośla, przeplatają się pośród intryg, podejrzeń i zdrady, a wyciśnięty z nich

Dwie winnice i dwie rodziny, których historie, niczym winorośla, przeplatają się pośród intryg, podejrzeń i zdrady, a wyciśnięty z nich owoc okazuje się cierpki, jak zepsute wino.

Dla rodziny Los Ruiz-Tagle, z don Fernando na czele oraz jego czwórką dzieci: Miguelem, Pedro, Emmą i Raulem, wino jest synonimem dochodowego intersu. Ich winnica istnieje już od wieku i stanowi część historii oraz tradycji uprawy winorośli. W skład rodziny Los Rivera wchodzą doña Sofía, która przejęła “dowództwo” po śmierci don Federica, oraz jej dzieci: Lucía i Daniel, dla których także winnica i ziemie stały się sposobem na życie. Pomimo znacznych różnic i konkurencji na rynku, obie rodziny żyły w zgodzie, do momentu, aż ktoś próbował pozbawić życia Miguela, najstarszego z rodzeństwa Ruiz-Tagle.

W wyniku nieudanej próby zabójstwa, zażądzający winnicą Ruiz-Tagle, Miguel, doznaje amnezji. Po powrocie do domu próbuje odzyskać nie tylko pamięć, ale także dawne życie i odkryć, kto próbował go zabić. Zdradzony i pozbawiony wspomnień, staje się nieufny nawet wobec najbliższych mu osób, w tym własnej żony, Pauli.

Dla Jacqueline Ortega, komisarz prowadzącej sprawę Miguela, wszyscy są podejrzani. Zaangażowana w poszukiwania niedoszłego zabójcy, kobieta, rozpoczyna śledztwo, które zaprowadzi ją do ciemnych sekretów, jakie skrupulatnie ukrywa rodzina Ruiz-Tagle.

Do tego wszystkiego, dzieje się coś, na co żadne z rodzeństwa Ruiz-Tagle nie było przygotowane. Uznana przed 30 laty za zmarłą, Estela Solar, żona don Fernando i matka jego dzieci, powraca żywa i zapowiada zemstę na mężu, który po tym, jak odkrył jej romans z don Federico, zastawił na nią pułapkę i wtrącił na długie lata do więzienia.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Promo 1″ tab4=”Promo 2″ tab5=”Odcinek 1 (esp)”]
[tab id=1]
KRAJ I ROK PRODUKCJI: Chile, 20112
LICZBA ODCINKÓW: w produkcji

SCENARIUSZ: Ramon Campos, Gema R. Neira
REŻYSERIA: Patricio Gonzalez, María Eugenia Rencoret
PRODUCENT: Patricio Lopez V.

OBSADA: Francisco Melo, Nelson Villagra, Paola Volpato, Marcelo Alonso, Ingrid Cruz, Diego Muñoz, Luz Valdivieso, Pablo Cerda, Andres Velasco, Ximena Rivas i inni

[/tab]

[tab id=2][/tab]

[tab id=3]

[/tab]
[tab id=4]
[/tab]
[tab id=5]
[/tab]
[/tabs]Comments

  1. Telenowela powstała na podstawie hiszpańskiego serialu “Gran reserva”, niedługo zacznę go oglądac

  2. tez tak mysle szkoda że u nas jej nie puszczą bo nie dają tel z innych krajów

  3. zapowiada sie swietna telka

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.