Yo no creo en los hombres

Tytuł oryginalny: Yo no creo en los hombres Kraj i rok produkcji: Meksyk, 2014 Liczba odcinków: 122 Data premiery: 1

Tytuł oryginalny: Yo no creo en los hombres
Kraj i rok produkcji: Meksyk, 2014
Liczba odcinków: 122
Data premiery: 1 września 2014 (Meksyk)

Scenariusz: Caridad Bravo Adams
Reżyseria: Eric Morales, Xavier Romero
Producent: Giselle González
Obsada: Adriana Louvier, Gabriel Soto, Flavio Medina, Rosa María Bianchi, Macaria, Sophie Alexander, Fabiola Guajardo, Azela Robinson, Sonia Franco i inni

Temat przewodni: Diana Reyes – Yo no creo en los hombres

María Dolores jest biedną, choć zdolną szwaczką. Po śmierci ojca spada na nią obowiązek utrzymania rodziny. Dziewczyna podejmuje trudną decyzję o powrocie do pracy w warsztacie, z którego odeszła, gdyż czuła się osaczona seksualnie przez swojego przełożonego. Nowopoznany adwokat, Maximiliano Bustamante, oferuje jej swoją pomoc w sprawie prześladowania. Chociaż oboje są sobą zauroczeni, nie mogą być razem. Maximiliano jest zaręczony z Maleny, kobietą kapryśną i niewychowaną, która zgadza go z nauczycielem gry w tenisa. María Dolores spotyka się z Danielem. Nie ma pojęcia, że jest on oszustem i spotyka się jednocześnie z nieurodziwą milionerką, której pomoc finansowa ratuje jego rodzinę przed bankructwem.

Przed ślubem z Ivaną, Daniel pragnie za wszelką cenę posiąść Maríę Dolores, ale wie, że ona nie odda mu się przed ślubem. Planuje zorganizować fałszywą ceremonię. Wkrótce pojmuje, że naprawdę kocha Maríę, lecz musi z niej zrezygnować. Przyciśnięty przez matkę, żeni się z Ivaną i porzuca ciężarną Maríę. W tym samym czasie Maximiliano odkrywa, że narzeczona go zdradza i zrywa zaręczyny.

María Dolores nie poddaje się i postanawia samotnie wychować dziecko. Ale Daniel nie przestaje jej szukać i błagać, żeby do niego wróciła. Kiedy pewnego razu próbuje ją zgwałcić, Julián, cichy adorator Maríi, staje w jej obronie. Daniel zabija Juliana i obarcza Maríę winą za śmierć jej przyjaciela. Ivana jest świadkiem całej sytuacji, ale z nienawiści do Maríi postanawia milczeć. Ciężarna dziewczyna trafia do więzienia, gdzie wydaje na świat dziecko. Niemowlę trafia pod opiekę Maximiliana i Esperanzy.

Sytuacja komplikuje się, gdy Daniel postanawia ubiegać się o prawa do opieki nad dzieckiem. Maximiliano zobowiązuje się wyciągnąć Maríę z więzienia i zrobi wszystko, żeby to osiągnąć.

Materiały novela.pl

[tabs tab1=”Zwiastun” tab2=”Galeria”]
[tab id=1][jwplayer player=”4″ mediaid=”17175″][/tab]
[tab id=2]


[/tab]

[/tabs]Comments

 1. Wg mnie zupełnie nietrafiona protagonistka. Nie mogłam się skupić jak gra, bo ciągle patrzyłam na jej brzydkie zęby i wzrok jak u jelenia na światłach (nie obrażając jeleni)

 2. bardzo ciekawa i fajni protagonisci , zwłaszcza podoba mi się piosenka główna :-)

 3. Cały czas się zastanawiam kto zajmuje się opisami telenowel,z pewnością jakaś analfabetka i kretynka która nie potrafi składnie pisać .Przeczytałam to kilka razy i nadal nie do końca rozumiem kto chciał zgwałcić Marię dolores,proszę poprawcie ten opis to źle świadczy o tym portalu a ja go bardzo lubię,
  Nie pozwalajcie żeby opisywały telenowelę jakieś przygłupiaste i niedouczone dzieci z podstawówki .
  Pozdrawiam.

  1. Daniel próbuje ją zgwałcić, ja zrozumiałam bez problemu.

  2. Zamiast wyzywać innych, sama naucz się czytać ze zrozumieniem. Przecież jest jasno napisane co i jak.

 4. Nie zachęca mnie ta telka i ta protka mi nie pasuje.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.