Dzieciaki głosują! Nominacje do Kids’ Choice Awards

Już od teraz aż do 3 września trwa głosowanie na najlepszych, zdaniem młodszych widzów, do Kids’ Choice Awards Argentina 2013,

Już od teraz aż do 3 września trwa głosowanie na najlepszych, zdaniem młodszych widzów, do Kids’ Choice Awards Argentina 2013, ceremonii organizowanej każdego roku przez Nickelodeon. Nominacje otrzymali m.in. aktorzy telenowel tj. “Solamente vos”, “Violetta” czy “Graduados”. Udział w głosowaniu może wziąć każdy wchodząc na stronę kidschoiceawardsargentina.mundonick.com

Poniżej przedstawiamy listę 7 wybranych kategorii:

PROGRAMA DE TV FAVORITO
“Solamente vos”, “11-11”, The U-Mix Show, “Violetta”, “Graduados”, “Aliados”, “La CQ”, “Grachi III”

AHORA ACTRIZ DE TV FAVORITA
Natalia Oreiro (“Solamente vos”), Isabella Castillo (“Grachi”), Sol Rodriguez (“Grachi”), Martina Stoessel (“Violetta”), Mariana “Lali” Espósito (“Solamente vos”), Lodovica Comello (“Violetta”), Thali García (“11-11”), Ale Müller (“La CQ”)

ACTOR DE TV FAVORITO
Jorge Blanco (“Violetta”), Adrián Suar (“Solamente vos”), Daniel Hendler “Graudados”, Peter Lanzani “Aliados”, Gastón Sofritti (“Graduados”), Andrés Mercado “Grachi”, Emiliano Flores “La CQ”, Patricio Gallardo “11-11”

ACTOR / ACTRIZ DE REPARTO FAVORITO
Mex Urtizberea “Graduados”, Alberich Sorman “11-11”, Peche “11-11”, Gastón Vietto “Peter Punk”, Paola Barrientos “Graduados”, Benjamín Rojas “Graduados”, Samuel Do Nascimento “Violetta”, Willy Martín “Grachi III”

REVELACIÓN
Carolina Ayala “Tere” – 11-11, Angela Torres “Mora Cousteau” – Solamente Vos, Natalie Perez “Luna Ponte Vedra” – Graduados, Oriana Sabatini “Azul Medina” – Aliados, Federico Ottone “Rubio” – Solamente Vos, Nicolás Francella “Inti” – Aliados, Joaquín Flammini “Eugenio Cousteau” – Solamente Vos, Xabiani Ponce de León “Marco” – Violetta

VILLANO FAVORITO
“Mercedes Lambre” (Ludmila w “Violetta”), Luciano Cáceres (Pablo w “Graduados”), Karla Cervantes (Virginia w “11-11”), Kevin Aponte (Esteban w “11-11”), Luis Fernando Ceballos (“Roque”), María Gabriela de Faria (Mía w “Grachi III”), Danilo Carrera (Axel w “Grachi III”)

MEJOR CELEBRIDAD EN TWITTER
Rogér González, Luisana Lopilato, China Suárez, Chano, Nicolás Vázquez, Axel, Lalí Espósito, Sergio Kun AgüeroComments

 1. W finale znajdą się telenovele z Martiną Stossel.Ona jest the BEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)

 2. Będe głosować na VIOLETTE:-D

 3. Mam nadzieje że wygra Violetta ♥♥♥♥♥ !!!!!!!!!

 4. VIOLETTA <333

 5. Mam nadzieje ze wygra violetta

 6. Mnie się wydaje, że walka rozegra się między “Violettą”, “Solamente Vos” i “Grachi” (choć ta ostatnia telenowela nie jest argentyńska).

 7. Pewnie większość wygra Violetta. Fajnie, że Naty ma nominację.

 8. Nie oglądam Violetty, ale ogldam SV i Aliados i choć są średnio ciekawe, to uważam, że Aliados jest lepsze od SV.

  Adrian, mam pytanie, a skąd wiesz, ile jest fanów Argentyny? Mnie akurat kompletnie Meksyk nie interesuje, a dużo newsów dotyczy właśnie Meksyku. I widać, żebym się skarżyła?

 9. Jorge ♥

 10. Napiszcie jeszcze nominacje do KCA Mexico! Rozumiem że novela.pl jest fanem Argentyny, ale to jednak MX ma największą liczbę fanów w Polsce.

  1. W meksykańskiej edycji KCA telenowele i grający w nich aktorzy nie są brani pod uwagę, dlatego newsa nie będzie. A o Argentynie piszemy więcej na prośbę osób, które proszą nas za pośrednictwem Facebooka i poczty elektronicznej. Nasze gusta nie mają tutaj znaczenia.

 11. Coś mi się wydaje że Violetta pokona Solamente vos, dużo młodzieży ma bzika na punkcie tego serialu z tego co piszecie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.