Druga matka wybrana!

Po wielu tygodniach spekulacji znamy protagonistów remake’u “Mi segunda madre”. Jak już wiadomo od wielu tygodni główna rola męska przypadła

Po wielu tygodniach spekulacji znamy protagonistów remake’u “Mi segunda madre”.

Jak już wiadomo od wielu tygodni główna rola męska przypadła w udziale Guy’owi Eckerowi.

Wczoraj Ignacio Sada Madero (“Un refugio para el amor”) wybrał aktorkę, która zagra główną rolę w jego najnowszej telenoweli. Sprawdziła się ona z przewidywań, o których pisaliśmy kilka dni temu.

Moja druga matka już swoją twarz. Witamy Susanę González, naszą nową protagonistkę – napisał na swoim Twitterze producent.

Dziękuje Bogu. Jestem bardzo szczęśliwa. Dziękuje NachoSada. Wspaniała historia, wspaniała postać. Dziękuje wszytskim za doping! – odpowiedziała szczęśliwa Susy.

Na dniach poznamy twarz villany historii. Na 99,9 % będzie to Dominika Paleta, która na pewno zagra w telenoweli.

Wiadomo także, że w telenoweli nie zobaczymy Laury Flores, Mar Contreras czy Adriany Nieto.

MSM zastąpi w paśmie “Corazón Indomable” na jesieni.Comments

 1. Poprzednia produkcja Sady “Ukryta miłość” bardzo mi się spodobała, więc i tę obejrzę. Bardzo się cieszę z tego, że będzie grał tu Ecker. Reszta obsady także mi się podoba. Ma tylko wątpliwości co do Olivii Collins, która w “Dos Hogares” zagrała sztucznie i tragicznie.

 2. Na fotce ta trójka bardzo fajnie wygląda. Już mam chętkę na tą telenowelę.

 3. super ze bedzie mozna zobaczec dominike i susane razem, nie moge sie doczekac

 4. nie sadze zeby wynik ogladalnosci prezbil Corazon INDOMABLE

  1. To będzie trudne. Obstawiam rating ok 17.5 – 18.5. A Corazón indomable ma w granicach 23.0.

   1. wy nie bądźcie tacy pewni :DDD

 5. Guy świetnie grał również w ,,Ranach miłości” z Jacky Bracamontes. Tworzyli tam świetną parę. Również grała tam Susana Gonzalez tylko, że miała rolę drugoplanową, ale była super.

 6. och Susana świetnie bo tez juz dawno nie grała protek ostatnio ja pamietam ją jako Andrea w Białym welonie oczywiście jako protka bardzo fajna była zresztą ta telka więc cieszę się że zagra protkę choć villany tez potrafi zagrać Guy jest dobrym aktorem a skoro ma grać starszego prota to dobrze że go wybrali

 7. Bardzo się cieszę z Suzy i Domi, szkoda że Laura i Adriana nie zagrają, ale nie można mieć wszystkiego, a Guy to mega zdolny aktor i w Evie Lunie miał chemię z Blancą więc i tu musi być ok.

 8. Aha no to pasuje Guy ale bardziej bym się ucieszyła z Lalo Yaneza, Francisca Gattorno lub Saula Lisazo są przystojniejsi i też mogą grać tatusiów.

 9. Ja nic nie mam do Eckera lubię go ale uważam że już nie powinien grać protów bo widać ile ma lat.

  1. Tylko że w tej telce prot musi być starszy bo ma nastoletnią córkę i jest wdowcem

 10. Fajnie że Susy zagra.

 11. Przepowiednie czy przewidywania?

 12. Guy Ecker pomimo wieku jest aktorem bardzo na topie. W 2010 roku w wieku 51 lat zagrał protagonistę w Evie Lunie, w 2011 w wieku 52 lat w “Corazon apasionado”, w 2012 w wieku 53 lat w Rosario a teraz w wieku 54 lat zagra protagonistę w „Mi segunda madre”. A wiec co roku od 2010 roku będąc już po 50 roku życia dostaje główne role. „Mi segunda madre” będzie łącznie jego 9 już główną rolą a 4 od momentu kiedy skończył 50 rok życia. Nie znam aktora latynoskiego, który będąc już po 50 dostawałby przez 4 lata pod rząd co roku główną rolę w telenowelach. Może ktoś go lubić lub nie, ale jest jednym z najbardziej wziętych aktorów latynoskich.

 13. super że susana została protagonistką, bardzo się z tego cieszę

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.