Wszystko co dobre kiedyś się kończy, tak jak przygoda Danny Garcíi na planie „Qué bonito amor„.

W piątek aktorka zakończyła swoje zdjęcia na planie telenoweli Salvadora Mejíi Alejandre. Danna nie kryła swojego smutku z powodu zakończenia produkcji.

Dziś żegnam się z barem 'Ay Jalisco no te Rajes’, wiedząc, że nie będzie już więcej świadkiem i mając świadomość, że w jego ścianach pozostaje wiele wspomnień z dziewięciomiesięcznej przygody z Mariachi. Boli bardziej, kiedy zaczyna się tęsknić. Już mi Was brakuje! Dziękuje życiu za „Qué bonito amor” – napisała na Twitterze García.

Nie od dziś wiadomo, że QBA zajmuje szczególne miejsce w sercu aktorki. Ostatnio Danna wyznała, że telenowela i historia QBA sprawiła, że na nowo poczuła sens swojej pracy. Sens kręcenia telenowel.

Obecnie na Canal de las Estrellas można oglądać ostatnie odcinki telenoweli, a wielki finał już w najbliższą niedzielę, 2 czerwca.


4 KOMENTARZE

  1. Oglądałam kilka odcinków podczas krótkiej wizyty w Stanach w tym roku … jest to bardzo piękna produkcja, ukazuje to co najpiękniejsze w Meksyku i nie dziwi mnie fakt, że tak bardzo dumna jest Danna :) … QBA ma swoisty klimat i właśnie takie telki kocham najbardziej :*

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.