Plany Nathalie Lartilleux („Dzikie serce”) pozostają niezmienione. Lubująca się w miałkich historyjkach miłosnych producentka telewizyjna szykuje remake „Córki ogrodnika”. Główną rolę męską zagra trzeci raz pod rząd Daniel Arenas. Tabloidy donoszą, że Nathalie próbuje namówić „odkrytą” przez jej męża Salvadora Mejíę modelkę Ximenę Navarrete („Burza”) do partnerowania Kolumbijczykowi.

Bohaterką historii jest dziewczyna wychowana przez matkę i przybranego ojca, ogrodnika, która zakochuje się w pochodzącym z bogatej rodziny obiecującym lekarzu. Dziewczyna nie wie, że ona i ojczym jej ukochanego są spokrewnieni, albowiem mężczyzna w przeszłości porzucił jej matkę, by ożenić się z bogatą wdową. Wydarzenia sprzed lat mają zostać wywołane przez dziadka dziewczyny, który pragnie przed śmiercią zakopać wojenny topór z córką i poznać wnuczkę, by uczynić ją jedyną spadkobierczynią swojej fortuny.


20 KOMENTARZE

  1. Jaka kolwiek aktorke tylko nie XIMENE NAVARRETE!! Zreszta nie bedzie pasowac do Daniela! Modle sie zeby wzieli inna aktorke!!

  2. Trzeci raz pod rząd ten sam protagonista ,o ile za pierwszym razem to opłaciło (CI)to za drugim już nie za bardzo( LG) , obawiam się że tym razem będzie podobnie.Oby tylko telenowela nie okazała się klapą!

  3. Tylko nie Ximena, nie jest aktorka a oprocz ladnej buzi niczego soba nie reprezentuje. Burza byla trasznie kiepska a duzo w tym jej zaslugi. Jesli zgodzi sie zagrac to nastepna telenowela bedzie klapa.

  4. A ja bym się bardzo ucieszyła, gdyby Ximena przyjęła tę rolę :) Wg mnie, jak debiutantkę, to w Burzy poradziła sobie świetnie :) Do tego teraz ukończyła szkołę aktorką i gra w filmie kinowym u boku dużych nazwisk : Kuno Becker i Jose Angel Bichir. Jestem pewna, że poradziłaby sobie tym razem jeszcze lepiej niż poprzednio :)

  5. Daniel Arenas nie jest sztywniakiem
    ale Ximenę Navarrete nie pasuje do Daniela do partnerowania w telenoweli ja bym wybrała Ana Brenda Contreras do partnerowania Daniel i Ana Brenda lepiej pasują

    • Hahaha Ximena to drewno totalne a Daniel zresztą też ale nie aż tak. Sorry ale w Ximenie widzę tylko ładną dziewczynę aktorką jest według mnie Silvia Navarro oczywiście to tylko przykład.

  6. Tyle dobrych, fajnych aktorek w Televisie, a ta będzie drewno zatrudniać. Raz nie podołała, ale uparcie będą wpychać ją na siłę na protagonistkę… Żal:/ Jak tak dalej pójdzie to się przerzucę na Telemundo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.