Paulina Goto ponownie zagra u Nathalie Lartilleux

Paulina Goto wybrana na protagonistkę nowej telenoweli Nathalie Lartilleux pt. “El vuelo de la victoria”. Trwa kompletowanie obsady.

Lubująca się w produkowaniu klasycznych telenowel Nathalie Lartilleux (“Dzikie serce”, “Droga do szczęścia”) zapowiedziała kolejny projekt. Pod roboczym tytułem “El vuelo de la Victoria” kryje się historia młodej lekkoatletki, która uczyniła z biegania swój sposób na życie i rozpocznie walkę o prawo udziału na Igrzyskach Olimpijskich. W tej roli miałaby wystąpić 25-letnia Paulina Goto (“Droga do szczęścia”).

W wywiadzie dla programu Hoy młoda aktorka wyznała, że jest bardzo szczęśliwa z otrzymanej propozycji udziału w kolejnej telenoweli Nathalie. “Zobaczycie mnie w zupełnie innej postaci” – zapewniła. Goto ma na koncie trzy główne role. Debiutowała pod okiem Pedra Damiána w “Niña de mi corazón”, dwa lata później była protagonistką młodzieżowej telenoweli “Miss XV”, a rok temu Lartilleux zaoferowała jej główną rolę skrzypaczki w “Drodze do szczęścia”.

Producentka rozpoczęła już poszukiwania protagonisty oraz przymiarki do ról drugoplanowych. Na liście kandydatów do partnerowania Goto figurują Brandon Peniche (“Dzikie serce”), Juan Diego Covarrubias (“Oblicza miłości”), Pablo Montero (“Triumf miłości”) i Mane de la Parra (“Amor de barrio”). W przesłuchaniach biorą udział również Elizabeth Álvarez (“Dzikie serce”), Helena Rojo (“Ja, ona i Eva”), Jorge Aravena (“Droga do szczśćcia”), René Strickler (“Dzikie serce”) i Ramiro Fumazoni (“Trzy razy Ana”). Zdjęcia miałyby rozpocząć się w maju. Telewizyjna premiera planowana jest na druga połowę roku.Comments

  1. szkoda ze nie emitują już telenoweli Droga do szczęścia, bardzo fajny serial. A teraz znów na antenie tvp4 widnieje Esmeralda, zamiast dać coś nowego.

  2. Jak Paulina nie jest ładna to ja nie jestem kobietą . Ma niezwykły urok osobisty jest bardzo naturalna . chetnie obejrze kolejny serial z nia niekoniecznie w Tv , bo jej juz nie wierze !!

  3. Jak dla mnie ona strasznie szybko mówi. Z urody jest przeciętna .

  4. jeśli chodzi o urode to znów taka brzydka nie jest ale nie mogłam jej dosłownie oglądać w drodze do szczęścia jeśli chodzi o gre

  5. Jezu pchają na siłę wszędzie tę dziewczynę ona ani ładna, ani talentu nie ma. Dali by ją na drugoplanową proszę bardzo nie przeszkadza mi. Ale na protkę kogoś kto większe emocje swoją osobą pokazuje. Ale jak już ona ma być to szkoda Brandona dla niej się chłop tylko umęczy. To już niech będzie Mane de la Parra dwa drewna razem.

  6. Szkoda ze tylko piszą o Paulinie Goto A gdzie Droga do szczęścia? ?????????????????????

  7. Prawda jest taka,ze potrzebnie ja zaczęli skoro nie zabierali skończyć.

  8. I co z tego, że Goto kręci nową telke skoro nie dane nam było poprzedniej obejrzeć do końca… ehhh….

  9. Mogli by wybrać w końcu Bardona Peniche.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.