Burzliwy koniec

Jak donoszą media ostatnie godziny pracy na planie “Amores Verdaderos” nie należały do najprzyjemniejszych. Jak twierdzą brukowce po wielogodzinnej pracy,

Jak donoszą media ostatnie godziny pracy na planie “Amores Verdaderos” nie należały do najprzyjemniejszych.

Jak twierdzą brukowce po wielogodzinnej pracy, która przeciągnęła się do późnych godzin nocnych Eiza González miała problem z nagraniem sceny, w której musiała rozpaczać. Skupiona na płakaniu zapominała tekstu, co owocowało dokrętkami. Zmęczony kolejnymi dublami Eduardo Yáñez nie wytrzymał i nazwał młodszą koleżankę “głupią smarkulą”. Na reakcję aktorki nie trzeba było długo czekać, która odgryzła się, nazywając Lalo “starym dziadem”, za co została nazwana “anorektyczką”.

Sytuacja szybko wymykała się spod kontroli. Nie pomogły próby załagodzenia konfliktu przez Sebastiána Rulli czy Sherlyn. Dopiero interwencja Nicandro Díaza Gonzáleza postawiła aktorów do pionu, którzy zostali zmuszeni zakończyć zdjęcia w atmosferze spokoju.

To nie koniec niespodzianek. Po finale AV Érika Buenfil przyznała się, że przez chwilę połączył ją romans z Eduardo. – Mało kto zauważył, bo szybko się skończył. Bardzo się kochamy, ale jako przyjaciele.

Warto dodać, że ostatni, 181. 3-godzinny odcinek telenoweli miał rating 27.9, co nie jest rezultatem powalającym, ale też nie kiepskim, zadowalającym.Comments

 1. Może i Yanez jest konfliktowy ale co tam,ja go uwielbiam bo jest świetnym aktorem i ma to coś co przyciąga widza przed ekran.

 2. Nigdy nie przepadałam za tym Yanezem, szuka zaczepek z aktorami i tyle. Zawsze mu coś nie pasuje, najgorzej jak ma za rywala młodszego i lepiej zbudowanego aktora… wtedy to już całkiem wariuje… nie może znieść ze nie jest już młodzikiem!

 3. Oj tam zmęczenie robi swoje,w pracy każdy się kłóci. Czekamy na tą super telkę na tv4.
  Yaneza i tak uwielbiam.

  1. Yanez podobno jest taki konfliktowy.

 4. A jaki był powód? Jakie wspomnienia?

  1. Eiza straciła tatę kiedy była dzieckiem, chyba 12 lat miała.

 5. Aha i nie wiem po co piszecie, że rating był zadowalający a nie powalającym czy kiepskim skoro finał AV przebił rating AdP o 1,5 punktu – poprzedniej teli w tym paśmie! Była to najlepsza średnia w ratingu od 5 lat! Mimo, że finał nie był powyżej 30.0 pkt. jak niektóre z odcinków to i tak telenowela była olbrzymim sukcesem!

  1. Ostatni odcienek Adp miał 32 punkty ogladlaności :p

 6. Eiza zdementowała plotkę o tak burzliwym zajściu. Owszem było spięcie, ale nie aż takie jak opisujecie. Jeśli Eiza miała problemy z zagraniem tej sceny, to wiadomo z jakiego powodu i pewnie wspomnienia wróciły. Jeśli nawet Yanez o tym nie wiedział i na nią naskoczył to świadczy tylko o nim, pewnie w jego mniemaniu każdy początkujący aktor ( no może nie do końca w przypadku Eizy), bez takiego doświadczenia jak on jest głupi.

 7. to ze Erika i Eduardo mieli romans nie dziwie się ;) szkoda ze ten romans się skończył
  No cóż każdemu może po zmeczeniu odwalić ale Eduardo mógł troche przystopować

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.