Blanca Soto amuletem sukcesu?

Po wielkim sukcesie telnoweli “Eva Luna”, Venevision i Univision obsadziły Blancę Soto w kolejnej produkcji, z którą wiążą ogromne nadzieje.

Po wielkim sukcesie telnoweli “Eva Luna”, Venevision i Univision obsadziły Blancę Soto w kolejnej produkcji, z którą wiążą ogromne nadzieje.

Startująca dzisiaj w USA telenowela “El Talismán” z Blancą Soto, Rafaelem Novoa i Aarónem Díazem w rolach głównych jeszcze przed premierą została sprzedana do kilku krajów Ameryki i Europy. Zawita m.in. do Ekwadoru, Wenezueli, Kolubmii, Chile, Kanady i Gruzji. Producenci starannie zadbali o to, by nazwiska aktorów zaangażowanych do udziału w projekcie przyciągnęły widzów. To tłumaczy obecność Sergia Reynoso, Marceli Mar, Karyme Lozano, Juliety Rosen czy Loli Ponce.

“El Talismán” to nazwa kalifornijskiego rancza na którym rozgrywa się akcja telenoweli. Jej właściciel sprzedaje ziemie Estebanowi (Roberto Vander), aby zapewnić dostatne życie córce Marinie (Karyme Lozano), lecz tuż przed śmiercią żałuje swojej decyzji i prosi zarządce rancza, Pedra (Rafael Novoa), by ożenił się z jego córką i za wszelką cenę odzyskał ranczo. Gdy Camila (Blanca Soto) przybywa do nowego domu, jakim jest “El Talismán”, poznaje Pedra i zakochuje się w nim od pierwszego wejrzenia. Niestety, on jest już żonaty z niestabilnie emocjonalną kobietą, a na sąsiedniej hacjendzie mieszkają dwie osoby gotowe zaszkodzić rodzącemu się uczuciu: rodzeństwo Lucrecia (Lola Ponce) i Antonio (Aarón Díaz).

Wkrótce więcej informacji na temat “El Talismán”.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.