fot. Telemundo

Sandra Echeverría uważa, że postać Mirandy Cruz w najnowszej telenoweli Telemundo „Relaciones peligrosas” jest najbardziej realną z tych, z jakimi przyszło jej się zmierzyć.

Dla amerykańskiego Telemundo, 26-letnia Sandra Echeverría jest ikoną, na którą nie boją się stawiać. Dlatego powierzono jej główną rolę w remake’u hiszpańkiego serialu „Física o química” wciśniętego w ramy telenoweli, do którego przymierzano się już od dawna. W „Relaciones peligrosas” Sandra wciela się w postać nauczycielki, utrzymującej relacje uczuciowe z 17-letnim uczniem, który oszukuje ją wmawiając, że ma 21 lat.

Po przygodzie w Meksyku, gdzie kręciła dla Televisy „Miłość i przeznaczenie”, Sandra z radością wróciła do Telemundo i nie ukrywa zachwytu z gatunku telenowel, jakie oferuje wytwórnia. – To co najbardziej lubię w Telemundo to autentyczność. Jesteśmy już znudzeni historiami opowiedzianymi w ten sam sposób. Tutaj nie ma miejsca na telenowelowe banały. W „Relaciones peligrosas” to prawo jest czarnym charakterem” – otwarcie deklaruje.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.